Profil aluminiowy PAL40H40/1,15 fotowoltaika 894510 Baks

28,07 zł Brutto /szt.
419950

Dostępna ilość: 9
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Profil aluminiowy PAL40H40/1,15 fotowoltaika 894510 Baks. Profil stosowany w podparciu paneli solarnych, w konstrukcjach na dachy skośne oraz dachy płaskie, montaż paneli do konstrukcji wsporczej. Model o długości 1,5 metra. Zaletą tego profilu alu jest niska waga i wysoka odporność na działanie warunków atmosferycznych. Ma to duże znaczenie dla wagi całej konstrukcji i poprawnego działania instalacji fotowoltaicznej.
Profil 894510 stanowi podparcie paneli w konstrukcjach na dachy skośne oraz dachy płaskie. W zależności od rodzaju konstrukcji (dach skośny/ płaski), rodzaju pokrycia, itp. - wymagane mogą być różne elementy montażowe dla tego profilu – zachęcamy do weryfikacji danych technicznych BAKS. Szerokość gniazd w profilu zapobiega obracaniu się śrub i nakrętek sześciokątnych (M8 dla górnego gniazda oraz M10 dla dolnego gniazda). Specjalny przekrój profilu zwiększający jego wytrzymałość. 

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

BAKS to polski producent tras kablowych, a od pewnego czasu również elementów montażowych do fotowoltaiki. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej oferujemy takie produkty Baks, jak korytka kablowe ocynkowane, ceowniki, drabinki, korytka siatkowe, elementy montażowe oraz elementy do instalacji solarnych.

Dane techniczne

materiał
aluminium
waga [kg]
1.08
wymiary [mm]
1150x40x40
rodzaj produktu
systemy montażowe
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty