Radiowy sterownik rolet FW-STR1D 85-265V AC F&Wave F&F

123,81 zł Brutto /szt.
1402065

Ostatnie sztuki: 2
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Radiowy sterownik rolet FW-STR1D, to sterownik do montażu w rozdzielni na szynie TH-35. Pozwala na sterowanie jedną roletą za pomocą tradycyjnych łączników żaluzjowych oraz  drogą radiową za pomocą pilotów i/lub łączników bezprzewodowych.

Najważniejsze zalety sterownika to:
- dwa wejścia do sterowania lokalnego, co oznacza że roletami możemy sterować zwykłym łącznikiem monostabilnym (dzwonkowym),
- niewielka obudowa pozwalająca na montaż w puszce,
- wbudowane zabezpieczenie termiczne, chroniące sterownik przed przeciążeniem,
- elektroniczna blokada zabezpieczająca przed jednoczesnym naciśnięciem przycisków góra i dół,
- sterownik może być połączony z 8 różnymi nadajnikami (pilotami i/lub przyciskami zdalnymi),
- czas zamykania/otwierania rolety może być zaprogramowany od 5s do 120s.

Ze sterownikiem FW-STR1D współpracują nadajniki: FW-RC5, FW-RC10, FW-RC4

F&Wave to seria produktów stworzonych przez polską firmę F&F. F&Wave, to rozwiązanie pozwalające na bezprzewodowe sterowanie różnego rodzaju odbiornikami za pomocą dedykowanych nadajników w formie pilota lub łącznika bateryjnego. Sprawdzi się w planowaniu prostej i niedrogiej automatyki domowej. Dzięki zastosowaniu produktów tej serii można drogą radiową włączać i wyłączać oświetlenie, pompy, fontanny, wentylatory, czy nawet otwierać i zamykać bramy.

Odbiorniki, które bezpośrednio sterują wybranymi urządzeniami, są umieszczone w obudowach, pozwalających na prosty montaż w puszkach podtynkowych. Jedynym warunkiem jest, żeby taka puszka była pogłębiona, żeby mogła zmieścić się na przykład pod tradycyjny łącznik. Decydując się bowiem na rozwiązanie F&Wave, nie musimy rezygnować z możliwości włączania urządzeń za pośrednictwem tradycyjnych łączników.

Ciekawą zaletą systemu F&Wave jest możliwość retransmisji sygnału. Oznacza to, że sygnał wysłany z pilota, przekazywany jest przez kolejne odbiorniki. Zdecydowanie poprawia to zasięg całego systemu. Jednak co do zasady na otwartym terenie zasięg pilota między jednym odbiornikiem to 100m.

Dane techniczne F&F znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

ilość modułów
1
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
na szynę TH-35
rodzaj produktu
sterownik
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty