Przekaźnik Wi-Fi dwukanałowy 230V Wi-R2S2-P DOUBLE SWITCH FOX F&F

154,21 zł Brutto /szt.
1402137

Dostępna ilość: 6
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Przekaźnik Wi-Fi dwukanałowy 230V Wi-R2S2-P DOUBLE SWITCH FOX F&F. Przekaźnik Wi-Fi DOUBLE SWITCH służy do sterowania oświetleniem oraz dowolnymi urządzeniami elektrycznymi na w domu przez sieć WiFi. Pozwala włączyć oraz wyłączyć podłączone urządzenie elektryczne na 230V. Za jego pomocą można uruchamiać większość domowych sprzętów. Zamontowany pod włącznikiem światła daje możliwość sterowania 2 obwodami oświetlenia. Dwukanałowy przekaźnik Wi-Fi Współpracuje z wyłącznikami klasycznymi oraz dzwonkowymi.

Przeznaczony jest do pracy z urządzeniami o znamionowej obciążalności 5 A i maksymalnej obciążalności 8 A na kanał. Pozwala na podłączenie lokalnych przycisków sterujących i ustawienie pełnionej przez nie funkcji.

Sterowanie odbiornikami odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej (na iOS lub Android) i programatorów czasowych. Przekaźnik Wi-R2S2-P DOUBLE SWITCH ma wbudowany zegar z podtrzymaniem zasilania oraz własną kopią programu pracy gwarantujące poprawne działanie również bez połączenia z siecią Wi-Fi.

Obsługa REST API umożliwia integrację sterownika z innymi systemami automatyki domowej. Ma wbudowane zabezpieczenie termiczne. Wygodny montaż w puszce instalacyjnej o średnicy fi 60 mm.

Polecamy film F&F:
FOX - system sterowania Wi-Fi jest prosty w instalacji, oferuje wiele możliwości system bezprzewodowej automatyki domowej. Sterowanie przez aplikację, w tym również sterownia głosowe dzięki asystentowi Google. Po prostej konfiguracji system daje możliwość sterowania oświetleniem, roletami, automatami do bram, czy nawet podlewania ogrodu.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
od 0 do +45
wymiary [mm]
48x43x20
częstotliwość
radia 2.4 GHz
napięcie znamionowe [V]
85 -5 AC
Parametry
Transmisja Wi-Fi. Moc radia (IEEE 802.11n) poniżej 13dB
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
w puszce podtynkowej fi 60 mm
prąd znamionowy AC-1 [A]
2 x 5A
pobór mocy [W]
czuwanie 1.2W praca 2.2W
rodzaj zacisku
śrubowy 2.5 mm2
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty