Radiowy nadajnik modułowy RNM-10 Exta Free ZAMEL

173,97 zł Brutto /szt.
1403212

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Zadaniem nadajnika RNM-10 jest sterowanie urządzeniami podłączonymi do systemu EXTA FREE. Nadajnik może sterować maksymalnie 4 urządzeniami zewnętrznymi. Do nadajnika podłączyć można (przewodowo) standardowe przyciski zwierne dowolnej firmy. Ten bezprzewodowo wysyła sygnał do odpowiedniego urządzenia  połączonego z innym modułem serii EXTA FREE i – w zależności od typu urządzenia – włącza światło, otwiera bramę, zamyka żaluzje, itp.
Nadajnik RNM-10 ZAMEL instaluje się na szynie TH35, stąd najwygodniej umieścić go w rozdzielni. Jeśli zależy nam na wydłużeniu dystansu na jakim działa nadajnik należy zastosować antenę zewnętrzną ANT-01 lub/i retransmiter sygnału RTN-01.
Moduł umożliwia zintegrowanie systemów przewodowych oraz programatorów czasowych z bezprzewodową siecią EXTA FREE, co przy projekcie inteligentnego budynku pozwala na zastosowanie licznych rozwiązań pierwotnie nie dedykowanych do współpracy z jakimkolwiek systemem bezprzewodowym.
Zasięg nadajnika to 300m, który można zwiększyć poprzez zastosowanie retransmitera RTN-01. Na obudowie nadajnika znajdują się diody LED informujące o trybie i funkcjonowaniu nadajnika.

ZAMEL to producent sterowania oświetleniem, systemów domofonowych, dzwonków, systemów bezpieczeństwa, sterowania radiowego i automatyki budynkowej. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. dzwonki, domofony, automaty schodowe, przekaźniki czasowe, przekaźniki bistabilne, czy wyłączniki zmierzchowe Zamel.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
-10 do +55
wymiary [mm]
90x35x66
częstotliwość
868 MHz
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
na szynę TH-35
zasięg działania [m]
300
rodzaj produktu
nadajnik
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej
�atwe zwroty