Dzwonek bezprzewodowy BULIK szary do gniazdka 230V zestaw z przyciskiem hermetycznym DRS-982K Zamel

112,20 zł Brutto /szt.
1403307

Dostępna ilość: 8
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Dzwonek bezprzewodowy BULIK szary do gniazdka 230V zestaw z przyciskiem hermetycznym DRS-982K Zamel. Popularny dzwonek do drzwi bezprzewodowy. Wykonany z tworzywa sztucznego, w kolorze szarym dzwonek w zestawie zawiera bezprzewodowy przycisk dzwonka w kolorze srebrnym. Bulik zasilany jest z gniazda elektrycznego (230V), nie wymaga więc prowadzenia dodatkowego, stałego okablowania do połączenia odbiornika dzwonka z przyciskiem. Dzwonki do drzwi tego typu doskonale sprawdzają się tam, gdzie nie ma możliwości wykonania instalacji dzwonkowej oraz w miejscach, gdzie niezbędne jest zdalne przywołanie, np. w restauracjach, hotelach, domach, czy dla osób potrzebujących opieki.

Dzwonek DRS-982 (IP20) pracuje na częstotliwości 433,92 MHz, dzięki transmisji radiowej. Pozwala na ustalenie indywidualnego kodu użytkownika – posiada bowiem aż 16 różnych kodów do wyboru. To przydatne urządzenie pracować może jednocześnie z wieloma przyciskami dzwonka typu PDH-991, PDH-227 i PDB-233, przy czym w zestawie wyposażony został w 1 przycisk dzwonkowy hermetyczny DRS-982K (IP44) zasilany bateryjnie, z oknem opisowym. Liczbę dzwonków i przycisków można dowolnie zmieniać w czasie użytkowania – dzięki czemu zbudować można sieć nadajników i odbiorników, na sporej przestrzeni zamkniętej.

Dzwonek BULIK w tym zestawie pozwala na płynną pracę w zasięgu 100 m (w linii prostej, pozbawionej barier architektonicznych). Przycisk dzwonka można swobodnie montować w miejscach narażonych na trudne warunki atmosferyczne, np. przy furtce, bramie. Elegancki przycisk dzwonka montować można do podłoża za pomocą wkrętów lub taśmy dwustronnej. Zasięg działania zestawu można zwiększyć poprzez zastosowanie retransmitera typ RT-236.

Dzwonek emituje 2 rodzaje dzwonków: DING - DING lub DING - DONG, DING – DONG, o poziomie głośności ok. 85 dB – z możliwością regulacji poziomu dźwięku.

Dane techniczne producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
1,8
kolor
szary
temperatura pracy [°C]
urządzenia: 0 ÷ 35°C/ przycisku: -20 ÷ 35°C
częstotliwość
433,92 MHz
inne
2 melodie do wyboru
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP20/IP44
sposób montażu
natynkowy
rodzaj materiału
tworzywo sztuczne
głośność [dB]
85
sposób zasilania
baterie MN21 lu MN23A
zasięg działania [m]
100
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty