Dzwonek bezprzewodowy BULIK szary do gniazdka 230V DRS-982 Zamel

96,63 zł Brutto /szt.
1403309

Dostępna ilość: 8
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Popularny dzwonek bezprzewodowy BULIK, firmy Zamel. Wykonany z tworzywa sztucznego, w kolorze szarym dzwonek do drzwi dedykowany jest pracy w połączeniu z bezprzewodowym przyciskiem dzwonka. Bulik zasilany jest z gniazda elektrycznego (230V), nie wymaga więc prowadzenia dodatkowego, stałego okablowania do połączenia odbiornika dzwonka z przyciskiem dzwonkowym. Doskonale sprawdza się tam, gdzie nie ma możliwości wykonania instalacji dzwonkowej oraz w miejscach, gdzie niezbędne jest zdalne przywołanie, np. w restauracjach, hotelach, domach, czy dla osób potrzebujących opieki. Dzwonek DRS-982 pracuje na częstotliwości 433,92 MHz, dzięki transmisji radiowej. Pozwala na ustalenie indywidualnego kodu użytkownika – posiada bowiem aż 16 różnych kodów do wyboru. To przydatne urządzenie pracować może jednocześnie z wieloma przyciskami dzwonka typu PDH-991, PDH-227 i PDB-233. Liczbę dzwonków i przycisków można dowolnie zmieniać w czasie użytkowania – dzięki czemu zbudować można sieć nadajników i odbiorników, na sporej przestrzeni zamkniętej.

Dzwonek BULIK – w zależności od wybranego modelu przycisku dzwonka - posiada zasięg pracy do 150 m (w linii prostej, pozbawionej barier architektonicznych). Można go jednak zwiększyć poprzez zastosowanie retransmitera typ RT-236.

Dzwonek emituje 2 rodzaje dzwonków: DING - DING lub DING - DONG, DING – DONG, o poziomie głośności ok. 85 dB – z możliwością regulacji poziomu dźwięku.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
1,8
kolor
szary
temperatura pracy [°C]
od 0 do +35
częstotliwość
433,92 MHz
inne
2 melodie
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP20
rodzaj materiału
tworzywo sztuczne
głośność [dB]
85
zasięg działania [m]
150
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty