Czujnik gazu ziemnego OR-DC-614 Orno

67,55 zł Brutto /szt.
1406920

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Czujnik gazu ziemnego OR-DC-614, firmy Orno. Ten nowoczesny czujnik służy do detekcji stężenia gazu ziemnego wewnątrz pomieszczeń. Jego zadaniem jest stały monitoring obecności i wykrywania gazów palnych wewnątrz pomieszczeń. W przypadku nieszczelności instalacji gazowej, urządzenie załączy alarm optyczny i dźwiękowy (70 dB). W urządzeniu zastosowano wysokiej jakości czujnik półprzewodnikowy, który pozwala na osiągnięcie wysokiego wskaźnika wykrywalności. Dodatkowym atutem jest wyjście przekaźnikowe, które pozwala na przekazanie impulsu do innego urządzenia przy przekroczonym stężeniu alarmowym (np. do syreny alarmowej, wentylatora, itp.). Wyposażony jest w wysokiej jakości czujnik półprzewodnikowy. Długość przewodu zasilającego - 1,5m.

Czujnik gazu OR-DC-614 zasilany jest prądem stałym z gniazda 230V. Wystarczy zamontować do na ścianie w pionie, na wysokości 0,3 metra od sufitu i podłączyć go do kontaktu. Doskonale sprawdza się w pomieszczeniach z instalacją gazową i narażonych na wystąpienie nieszczelności, tj. kuchnia, magazyn, warsztat, piwnica. Zaleca się zamocowanie czujnika gazu ziemnego w odległości ok. 2 do 4m od kuchenki gazowej lub źródła emisji gazu ziemnego.
Średni czas żywotności czujnika wewnętrznego ok. 5 lat.

ORNO to producent szerokiej gamy produktów m.in. oświetleniowych, zamków, programatorów, dzwonków, domofonów, itd. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty jak gniazda meblowe, lampy warsztatowe, czujniki MV, plafony, czy programatory czasowe.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

wymiary [mm]
82x125x41
napięcie znamionowe [V]
230
głośność [dB]
70
typ czujnika gazu
półprzewodnikowy
jednostka
/szt.
�atwe zwroty