Adapter E14 na GU10 przejściówka 431464 Lightech

2,02 zł Brutto /szt.
165666

Dostępna ilość: 2067
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Przejściówka adapter E14 na GU10 431464 Lightech. Pozwala na zainstalowanie żarówki z mocowaniem GU10 (żarówki halogenowej lub LED) w oprawie oświetleniowej na gwint E14. Model przeznaczony do pracy na max. napięcie 230V i max. natężenie 2A, wykonany z porcelany w kolorze białym.
To wygodne rozwiązanie, które bez konieczności wymiany oprawy oświetleniowej, pozwoli na montaż żarówki z innym gwintem (niż pierwotnie planowany). Wymiary przejściówki to 56x35x35 mm. Stopień szczelności to IP20.
 
Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

waga [kg]
0,03
wymiary [mm]
56x35x35
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP20
rodzaj materiału
porcelana
jednostka
/szt.

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

�atwe zwroty