Zapłonnik BS-1 4-22W Kanlux

1,05 zł Brutto /szt.
146200

Dostępna ilość: 210
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Zapłonnik BS-1 4-22W Kanlux. Wysokiej jakości starter świetlówkowy, dedykowany do pracy z pojedynczą świetlówką. Model BS-1 przeznaczony jest do pracy ze świetlówkami o mocy od 4W do 22W i z napięciem ~220/240V. Starter lamp fluorescencyjnych z osprzętem elektromagnetycznym jest jednym z podstawowych elementów tradycyjnego układu zapłonu świetlówek. Prawidłowo dobrany gwarantuje właściwą ich pracę.

Zapłonnik BS-1 4-22W Kanlux to wysoka jakość i długotrwałe użytkowanie produktu. Model o wymiarach 21,5x21,5x38 mm i wadze zaledwie 0,01 kg.

Zachęcamy do weryfikacji oferty świetlówek w naszym sklepie – znaleźć je można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
4-22
waga [kg]
0,01
wymiary [mm]
21,5x21,5x38
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

�atwe zwroty