Zapłonnik BS-2 4-65W Kanlux

0,92 zł Brutto /szt.
146211

Dostępna ilość: 75
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Zapłonnik BS-2 4-65W Kanlux. Popularny starter do lamp fluorescencyjnych. Model BS-2 dedykowany jest do zapłonu pojedynczej jarzeniówki. Mogą to być świetlówki o mocy od 4W do 65W, zasilanych napięciem ~220/240V.

Co ważne – należy dobrać odpowiedni model startera świetlówkowego do mocy i ilości świetlówek. Warto więc upewnić się przed zakupem co do przeznaczenia modelu. Zapłonnik BS-2 to jeden z podstawowych elementów oświetleniowych w technologii świetlówek tradycyjnych. Startery są bowiem wykorzystywane w tej właśnie technologii – świetlówki LED nie wymagają zapłonnika.

Zachęcamy do weryfikacji oferty opraw świetlówkowych tradycyjnych – link do tej kategorii produktów znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
4-65
waga [kg]
0,01
wymiary [mm]
21,5x21,5x38
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Dlaczego produkty marki LIGHTECH?

Marka LIGHTECH istnieje w Polsce od ponad 5 lat. Produkty tej marki znane są w sklepach i hurtowniach elektrycznych w całym kraju oraz posiadają swoich stałych odbiorców.

Główną zasadą we wprowadzaniu nowych produktów marki LIGHTECH jest dostarczenie produktu w najwyższej jakości w jak najlepszej cenie.

LIGHTECH udziela gwarancji na swoje produkty, a co ważniejsze wywiązuje się z niej.

Kupując oświetlenie LED z logo LIGHTECH, możecie być pewni że parametry przedstawione na opakowaniu, są prawdziwe.

LIGHTECH

Warto więc - przed zakupem oświetlenia LED nieznanej marki, na popularnym portalu aukcyjnym – zastanowić się, czy zakup taniego oświetlenia jest zakupem produktu zgodnego ze specyfikacją z opakowania oraz jak długo będzie działać.

Często bowiem zdarza się, że tanie oświetlenie na opakowaniu informuje na przykład o mocy 8W, a faktycznie posiada moc  5W lub że emituje światło o jasności  1300 lm, gdy faktycznie świeci na 70%.

przejdź do poradnika....

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Specjalnie dla Ciebie napisaliśmy mini poradnik ze wszystkimi elementami, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze oświetlenia LED.

�atwe zwroty