Schneider Electric Asfora

Asfora to seria monoblokowych gniazd i łączników w kolorze białym. Oznacza to, że kontakty i włączniki są sprzedawane od razu z ramką wykończeniową i gotowe do montażu podtynkowego. Elementy tej serii charakteryzują się stopniem szczelności IP20. Błyszcząca powierzchnia elementów osprzętu elektrycznego sprawia, że stanowią elegancki element wykończeniowy miaszkania, domu, czy biura.

Schneider – Electric to wiodący producent aparatury elektrycznej. W ofercie naszego sklepu elektrycznego znaleźć można gniazda i łączniki serii Cedar, Prima, Bingo, Afsora oraz Sedna. Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje kilkadziesiąt różnych wzorów i kolorów 5 serii produktowych firmy Schneider-Electric.

Schneider Asfora - gniazdka i włączniki

W gamie produktów marki Schneider Electric znajdują się gniazdka oraz włączniki z serii Asfora. Osprzęt z tej linii pozwala na zaprojektowanie ponad 30 różnych zestawień kolorystycznych i wykorzystanie pełnej funkcjonalności tego rodzaju elementów. Całą serię Asfora charakteryzuje elegancki wygląd o prostych liniach, a także łatwość montażu – dzięki zastosowaniu wyraźnych oznaczeń mechanizmów można uniknąć nieprawidłowego podłączenia osprzętu do instalacji elektrycznej.

Klasyczna elegancja produktów Schneider Asfora sprawia, że świetnie prezentują się w budynkach mieszkalnych, ale też hotelowych czy użyteczności publicznej. Wspólna paleta kolorystyczna gniazdek oraz łączników elektrycznych ułatwia komponowanie ze sobą poszczególnych elementów w spójną wizualnie całość.

Gniazdka elektryczne Asfora marki Schneider Electric

W serii Schneider Electric Asfora dostępne są gniazdka elektryczne. Duży wybór osprzętu elektroinstalacyjnego tego rodzaju pozwala na zakup najodpowiedniejszych elementów, które spełniają wszystkie normy techniczne.

Producent Schneider oferuje gniazda klasyczne, to jest pojedyncze lub podwójne z uziemieniem, które dostępne są w komplecie z ramką dopasowaną kolorystycznie. W sprzedaży znajdują się ponadto modele przeznaczone do ramek wielokrotnych. Na uwagę zasługują także gniazdka wyposażone w specjalne przesłony torów prądowych – to produkty polecane szczególnie do pomieszczeń, w których mogą przebywać dzieci. Zastosowane bowiem mechanizmy przesłonowe zapobiegają umieszczaniu w gniazdku przedmiotów innych niż wtyczki.

W linii Schneider Asfora nie brakuje również gniazdek elektrycznych bryzgoszczelnych. Zastosowane w ich konstrukcjach klapki skutecznie przesłaniają wnętrze i styki przed zawilgoceniem. Takie modele montowane są zatem najczęściej w łazienkach czy w kuchniach, ale też w piwnicach lub podobnych pomieszczeniach.

Łączniki Asfora produkcji Schneider Electric

Schneider Electric oferuje w serii Asfora także duży wybór łączników, nazywanych włącznikami i wyłącznikami światła. W naszym asortymencie znajdują się warianty pojedyncze, podwójne, a także potrójne. Ze względu na swoją funkcjonalność wyróżniamy także modele świecznikowe czy schodowe i żaluzjowe.

Łączniki Schneider Asfora są także dostępne w wersji z podświetleniem, co pozwala na montowanie ich na klatkach schodowych, w piwnicach czy na strychu – bez trudu można je zlokalizować nawet w bardzo ciemnych pomieszczeniach. 

Wybrane modele łączników Asfora marki Schneider Electric mają budowę zwierną, co pozwala na podłączenie ich do instalacji dzwonków domowych.


Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
2 130
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej