Przycisk podświetlany p/t z ramką biały EPH1600321 ASFORA Schneider

15,10 zł Brutto /szt.
1536018

Dostępna ilość: 3
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Przycisk chwilowy podświetlany p/t z ramką biały EPH1600321 ASFORA Schneider Electric. To praktyczny i często kupowany łącznik zwierny z podświetleniem. Tego typu łącznik światła charakteryzuje się ty, że po naciśnięciu na klawisz – odskakuje on do pozycji początkowej, gdy tylko zdejmiemy palec z jego powierzchni. Model ten składa się z mechanizmy, klawisza i ramki pojedynczej. Mechanizm jest metalowy i pozwala na załączanie/ wyłączanie światła w 1 lampie lub 1 grupie oświetlenia. Klawisz wyposażony jest w okienko, przez które widać czerwone podświetlenie LED. Pojedyncza ramka biała – jest możliwa do zdjęcia jej z tego modelu i zastąpienia ramką większą, wielokrotną. Na ramce widnieje logo Schneider.
Podświetlenie sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczne jest odnalezienie przycisku w ciemności, np. w pokoju dziecięcym, czy w holu. Podświetlenie nie jest moce, nie przeszkadza podczas snu – daje delikatne podświetlenie miejsca, w którym jest klawisz światła.

Przycisk chwilowy podświetlany p/t z ramką biały EPH1600321 ASFORA Schneider Electric działa na napięcie 250V i z prądem znamionowym 10A. Stopień szczelności tego modelu to IP20.

Dane techniczne producenta TUTAJ

UWAGA!
W przypadku niektórych źródeł światła może pojawić się efekt migotania. Warto w takim wypadku zamontować w łączniku podświetlanym lub przycisku podświetlanym - KONDENSATOR DO LAMP LED. Pozwoli on wyeliminować uciążliwe żarzenie się lamp LED. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które można zastosować podczas montażu osprzętu, jak i domontować eliminatory rozbłysków we wcześniej zamontowanych wyłącznikach podświetlanych.

Dane techniczne

kolor
biały
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Asfora
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
tworzywo sztuczne
rodzaj produktu
łączniki światła
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty