• Nowy

Złączka instalacyjna 8-torowa wtykowa SCP8 8x(0.75-4)mm 88000007 IDEAL Simet

1,80 zł Brutto /szt.
106319

Dostępna ilość: 1350
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Musisz zamówić co najmniej:50 sztuk tego produktu.
Akceptujemy ilość będącą wielokrotnością 50

Opis

Złączka instalacyjna 8-torowa wtykowa SCP8 8x(0.75-4)mm 88000007 IDEAL Simet to zaawansowane technologicznie i wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie, które znacząco upraszcza proces łączenia przewodów w instalacjach elektrycznych. Jest to produkt, który wyróżnia się wysoką jakością wykonania, niezawodnością oraz łatwością montażu, co czyni go niezbędnym narzędziem w pracy każdego elektryka i instalatora.

Złączka SCP8 została stworzona do łączenia drutów od 0,75 mm² do 4 mm² oraz wielodrutów o przekroju od 1,5 mm² do 2,5 mm². Dzięki swojej wszechstronności, może być stosowana zarówno w instalacjach domowych, jak i przemysłowych, zapewniając wysoką elastyczność i różnorodność zastosowań.

Wtykowy system łączenia pozwala na szybkie i łatwe połączenie przewodów bez potrzeby użycia specjalistycznych narzędzi. Taki sposób montażu znacząco skraca czas pracy oraz redukuje ryzyko popełnienia błędów, co jest niezwykle istotne w pracy instalacyjnej. Szybkozłączka SCP8 gwarantuje pewne i trwałe połączenie przewodów, co przekłada się na niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Produkt jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, które są odporne na różne warunki eksploatacyjne, co zapewnia jego długotrwałą trwałość.

Dzięki niewielkim rozmiarom 35,03x0,02x18,21 mm, złączka SCP8 jest idealna do zastosowania w miejscach o ograniczonej przestrzeni montażowej. Kompaktowy design ułatwia organizację przewodów wewnątrz puszek instalacyjnych i szafek elektrycznych, co jest szczególnie przydatne w złożonych instalacjach.

Produkt spełnia wszystkie rygorystyczne normy bezpieczeństwa oraz posiada niezbędne certyfikaty, co jest gwarancją jego wysokiej jakości oraz zgodności z obowiązującymi przepisami. To daje użytkownikom pewność, że korzystają z produktu bezpiecznego i niezawodnego.

Korzyści z użycia złączki SCP8 IDEAL Simet:
- szybkość i wygoda montażu: montaż bez użycia narzędzi znacząco przyspiesza pracę instalatora, pozwalając na wykonanie większej ilości połączeń w krótszym czasie;
- uniwersalność: jedna złączka do różnych typów przewodów i zastosowań, co eliminuje potrzebę posiadania wielu różnych złączek;
- oszczędność miejsca: kompaktowy design idealny do ciasnych przestrzeni, co ułatwia organizację przewodów i zapewnia estetyczny wygląd instalacji;
- wysoka jakość i bezpieczeństwo: produkt spełnia najwyższe standardy jakościowe i bezpieczeństwa, co daje użytkownikom pewność, że korzystają z produktu bezpiecznego i niezawodnego.

Złączka instalacyjna 8-torowa wtykowa SCP8 8x(0.75-4)mm 88000007 IDEAL Simet to niezastąpione narzędzie dla profesjonalistów, ceniących sobie szybkość, niezawodność oraz wygodę w codziennej pracy. Dzięki swoim zaawansowanym właściwościom technicznym oraz wszechstronności zastosowania, złączka ta jest idealnym elementem każdej nowoczesnej instalacji elektrycznej. Wybierając produkty marki IDEAL Simet, inwestujesz w jakość, bezpieczeństwo oraz innowacyjność, które są fundamentem udanej i bezawaryjnej eksploatacji systemów elektrycznych.

Zapraszamy do zakupu złączki SCP8 8x(0.75-4)mm 88000007 w naszym sklepie elektrycznym i przekonaj się, jak łatwo i szybko można tworzyć bezpieczne połączenia elektryczne!

Dane Simet znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

przekrój żyły (mm2)
0.75-4
kolor
czarny
temperatura pracy [°C]
max. +85
wymiary [mm]
35,03x0,02x18,21
napięcie znamionowe [V]
450
prąd znamionowy [A]
24
rodzaj materiału
poliwęglan/ stal nierdzewna/ miedź cynowana
liczba zacisków
8
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty