• Nowy

Zasilacz LED LC 100W 24V SC SNS2 33426 Kanlux

169,38 zł Brutto /szt.
1419997531

Dostępna ilość: 6
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Zasilacz LED LC 100W 24V SC SNS2 33426 Kanlux to wszechstronny i niezawodny element do zasilania oświetlenia LED o napięciu 24V DC. Zaprojektowany przez renomowanego producenta Kanlux, ten zasilacz jest idealnym rozwiązaniem do różnorodnych zastosowań w domu, biurze, sklepie lub innym miejscu wymagającym energooszczędnego i trwałego oświetlenia LED. Oto dlaczego warto rozważyć ten produkt:

Kluczowe cechy produktu:

1. Wysoka moc 100W: zasilacz LC 100W 24V SC SNS2 oferuje imponującą moc 100W, co pozwala na zasilanie większej liczby lamp LED o wysokiej mocy, taśm LED, czy innych urządzeń elektrycznych wymagających napięcia 24V.

2. Stabilne napięcie 24V: stałe napięcie 24V zapewnia jednolite i niezawodne zasilanie dla oświetlenia LED, eliminując ryzyko przepięć i skoków napięcia, co może negatywnie wpływać na trwałość i wydajność lamp LED.

3. Wysoka sprawność energetyczna: zasilacz 33426 Kanlux cechuje się wysoką sprawnością energetyczną, co oznacza, że minimalizuje straty energii i przyczynia się do obniżenia rachunków za prąd.

4. Bezpieczeństwo użytkowania: zasilacz jest zgodny z normami bezpieczeństwa elektrycznego, co zapewnia bezpieczne i niezawodne działanie, minimalizując ryzyko awarii czy uszkodzeń.

5. Solidna konstrukcja i trwałość: wykonany z wysokiej jakości materiałów, zasilacz Kanlux LC 100W 24V SC SNS2 cechuje się solidną konstrukcją i wysoką trwałością, co zapewnia długotrwałą i niezawodną pracę nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Zastosowanie:

- Oświetlenie domowe LED: idealny do zasilania oświetlenia LED w salonach, sypialniach, kuchniach, łazienkach oraz innych pomieszczeniach domowych.
- Oświetlenie komercyjne LED: doskonały do stosowania w biurach, sklepach, restauracjach, hotelach, galeriach handlowych, gdzie wymagane jest energooszczędne i trwałe oświetlenie LED.

Zasilacz LED Kanlux LC 100W 24V SC SNS2 to niezawodne i wydajne rozwiązanie do zasilania oświetlenia LED o napięciu 24V. Dzięki wysokiej mocy, stabilnemu napięciu, bezpiecznemu użytkowaniu oraz solidnej konstrukcji, jest to idealny wybór dla wszystkich, którzy poszukują wysokiej jakości zasilacza LED do swoich projektów oświetleniowych.

Dane szczegółowe Kanlux znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
100
Wymiary dł x szer x wys [mm]
295x43x29,8
waga [kg]
0,25
napięcie znamionowe [V]
24
stopień szczelności
IP20
maksymalny przekrój przewodów [mm2]
0,5-1,5
rodzaj produktu
zasilacz
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty