Zasilacz LED LC 60W 24V SC SNC2 33419 Kanlux

149,19 zł Brutto /szt.
141999767

Ostatnie sztuki: 2
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Zasilacz LED LC 60W 24V SC SNC2 33419 Kanlux to niezawodne i wydajne urządzenie, zaprojektowane z myślą o zasilaniu oświetlenia LED wymagającego stabilnego i bezpiecznego źródła napięcia na 24V DC. Model ten jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych instalacji oświetleniowych, gdzie jakość i niezawodność są priorytetami.

Dzięki mocy 60W i napięciu wyjściowym 24V, ten zasilacz jest w stanie efektywnie obsługiwać szeroką gamę produktów LED, od pasków LED, przez oprawy aż po moduły LED, zapewniając im optymalne warunki pracy i długą żywotność. Bezpieczeństwo użytkowania potwierdza obecność certyfikatów CE i RoHS, które są gwarancją zgodności z europejskimi normami dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa.

Kanlux LC 60W 24V SC SNC2 jest również wyjątkowo praktyczny w montażu. Kompaktowe wymiary (długość 225 mm, szerokość 43 mm i wysokość 29,8 mm) oraz niewielka waga czynią go łatwym do ukrycia w różnych miejscach, nie zakłócając estetyki pomieszczenia. Dodatkowo, zasilacz jest odporny na standardowe warunki eksploatacyjne, co sprawia, że jest odpowiedni do użytku w różnych środowiskach.

Zasilacz stałonapięciowy LED 60W posiada zabezpieczenie przeciążeniowe i zwarciowe. Funkcja ta, w połączeniu z ochroną przed przeciążeniem oraz przed przegrzaniem, zapewnia użytkownikowi spokój umysłu i gwarancję, że instalacja oświetleniowa jest zabezpieczona przed najczęstszymi problemami elektrycznymi.

Stopień szczelności tego modelu to IP20, powinien więc być montowany w otoczeniu suchym. Estetycznie wykonana obudowa z tworzywa sztucznego nie tylko chroni komponenty elektroniczne przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale również komponuje się z większością urządzeń elektrycznych, zachowując neutralny i profesjonalny wygląd.

Podsumowując, zasilacz LED Kanlux LC 60W 24V SC SNC2 jest doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy potrzebują niezawodnego, bezpiecznego i łatwego w montażu źródła zasilania dla swoich instalacji LED. Zarówno w domu, jak i w przestrzeni komercyjnej, ten produkt Kanlux zapewni optymalne działanie oświetlenia LED, zapewniając jego długotrwałość i efektywność energetyczną.

Dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
60
wymiary [mm]
225x43x29,8
napięcie znamionowe [V]
24
stopień szczelności
IP20
rodzaj produktu
zasilacz
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty