Wyłącznik różnicowoprądowy HNC-25/4/003 typ AC xPole Home 194693 Eaton

112,98 zł Brutto /szt.
1821411

Dostępna ilość: 392
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Wyłącznik różnicowoprądowy HNC-25/4/003 typ AC xPole Home 194693 Eaton. Różnicówka chroni użytkowników przed porażeniem prądem oraz zabezpiecza instalację przed przeciążeniami. Prąd znamionowy wynosi 25A, a znamionowy prąd różnicowy 30 mA. RCD dedykowany jest do montażu na szynie TH-35. Wyłącznik różnicowoprądowy HNC-25/4/003 jest bardzo skutecznym urządzeniem w zakresie ochrony przed porażeniem prądem elektrycznym. Zadaniem wyłącznika jest szybkie odłączenie od zasilania chronionej instalacji lub jej wydzielonego fragmentu (obwodu), kiedy pojawia się z nim tzw. prąd różnicowy. Model ten ma czułość AC.

Różnicówka 194693 serii xPole Home HNC zajmuje 4 moduły w rozdzielni. Model 4-biegunowy, dedykowany do instalacji 3-fazowej w budynkach mieszkalnych i zastosowań komercyjnych.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

xPole Home to seria produktów przeznaczonych do nowoczesnych budynków, gwarantująca najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo. xPole Home to seria obejmująca całą gamę wyłączników nadprądowych, kombinowanych i różnicowoprądowych, została opracowana z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie i efektywności projektowania. Produkty xPole Home mają podwójne zaciski przyłączeniowe windowe i szynowe oraz klips mocujący do szybkiego montażu na szynie TH35. Pozwalają na zasilanie aparatur z góry lub z dołu.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. takie produkty EATON, jak elementy aparatury sterowniczej, rozłączniki bezpiecznikowe, lampki sygnalizacyjne, wyłączniki silnikowe, ograniczniki przepięć, styczniki mocy, rozdzielnice, czy wyłączniki i rozłączniki mocy.

Dane techniczne

ilość modułów
4
napięcie znamionowe [V]
230
charakterystyka
AC
prąd znamionowy [A]
25
sposób montażu
na szynę TH-35
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty