Wyłącznik różnicowo-nadprądowy HNB-B20/1N/003 typ AC xPole Home 195122 Eaton

147,96 zł Brutto /szt.
1821451

Dostępna ilość: 3
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Wyłącznik różnicowo-nadprądowy HNB-B20/1N/003 typ AC xPole Home 195122 Eaton. Tzw. wyłącznik kombinowany serii xPole Home HNB. Inaczej mówiąc wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym, który łączy w sobie funkcje wyłączników nadprądowych i różnicowoprądowych. Zmniejsza on ryzyko wystąpienia pożaru instalacji elektrycznej oraz chroni przed porażeniem. Różnicówka 1-fazowa kombinowana zapewni również oszczędność miejsca, którego często brakuje w rozdzielnicy.
Model HNB-B20/1N/003 przeznaczony do instalacji 1-fazowej. Znamionowy prąd różnicowy wynosi 30 mA. Człon nadprądowy ma charakterystykę B, prąd znamionowy 20A. RCD dedykowany jest do montażu na szynie TH-35. Typ AC, a znamionowa zdolność wyłączania to 6 Ka.

Seria xPole Home to seria produktów przeznaczonych do nowoczesnych budynków, gwarantująca najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo. xPole Home to seria obejmująca całą gamę wyłączników nadprądowych, kombinowanych i różnicowoprądowych, została opracowana z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie i efektywności projektowania. Produkty xPole Nome mają podwójne zaciski przyłączeniowe windowe i szynowe oraz klips mocujący do szybkiego montażu na szynie TH35. Pozwalają na zasilanie aparatur z góry lub z dołu.
W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. takie produkty EATON, jak elementy aparatury sterowniczej, rozłączniki bezpiecznikowe, lampki sygnalizacyjne, wyłączniki silnikowe, ograniczniki przepięć, styczniki mocy, rozdzielnice, czy wyłączniki i rozłączniki mocy.

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
od -25 do +40
ilość modułów
2
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP20
charakterystyka
B
prąd znamionowy [A]
20
sposób montażu
na szynę TH-35
wytrzymałość zwarciowa [kA]
6
liczba biegunów
1 + N
znamionowy prąd różnicowy [mA]
30
czułość
AC
maksymalny przekrój przewodów [mm2]
25
częstotliwość [Hz]
50
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty