Wyłącznik różnicowoprądowy HNC-40/2/003 typ AC xPole Home 194691 Eaton

89,91 zł Brutto /szt.
1821401

Dostępna ilość: 70
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Wyłącznik różnicowoprądowy HNC-40/2/003 typ AC xPole Home 194691 Eaton. Różnicówka chroni użytkowników przed porażeniem prądem oraz zabezpiecza instalację przed przeciążeniami. Prąd znamionowy wynosi 40A, a znamionowy prąd różnicowy 30 mA. RCD dedykowany jest do montażu na szynie TH-35. Wyłącznik różnicowoprądowy HNC-40/2/003 jest bardzo skutecznym urządzeniem w zakresie ochrony przed porażeniem prądem elektrycznym. Zadaniem wyłącznika jest szybkie odłączenie od zasilania chronionej instalacji lub jej wydzielonego fragmentu (obwodu), kiedy pojawia się z nim tzw. prąd różnicowy. Model ten ma czułość AC.
Różnicówka 194691 serii xPole Home HNC zajmuje 2 moduły w rozdzielni. Model 2-biegunowy, dedykowany do instalacji 1-fazowej w budynkach mieszkalnych i zastosowań komercyjnych.

Seria xPole Home to seria produktów przeznaczonych do nowoczesnych budynków, gwarantująca najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo. xPole Home to seria obejmująca całą gamę wyłączników nadprądowych, kombinowanych i różnicowoprądowych, została opracowana z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie i efektywności projektowania. Produkty xPole Home mają podwójne zaciski przyłączeniowe windowe i szynowe oraz klips mocujący do szybkiego montażu na szynie TH35. Pozwalają na zasilanie aparatur z góry lub z dołu.
W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. takie produkty EATON, jak elementy aparatury sterowniczej, rozłączniki bezpiecznikowe, lampki sygnalizacyjne, wyłączniki silnikowe, ograniczniki przepięć, styczniki mocy, rozdzielnice, czy wyłączniki i rozłączniki mocy.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
od -25 do +40
ilość modułów
2
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
40
sposób montażu
na szynę TH-35
wytrzymałość zwarciowa [kA]
6
liczba biegunów
2
znamionowy prąd różnicowy [mA]
30
czułość
AC
maksymalny przekrój przewodów [mm2]
linka 16 drut 35
częstotliwość [Hz]
50
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty