Wyłącznik mocy kompaktowy 200A 3P LZMC2-A200-I 111939 Eaton Electric

1 413,91 zł Brutto /szt.
183403

Ostatnie sztuki: 1
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Wyłącznik mocy kompaktowy 200A 3P LZMC2-A200-I 111939  Eaton Electric to zaawansowane urządzenie, które łączy w sobie niezawodność, wydajność i bezpieczeństwo, spełniając najwyższe standardy wymagane w nowoczesnych instalacjach elektrycznych. Ten profesjonalny wyłącznik mocy zapewnia skuteczne rozwiązania w zakresie zarządzania energią elektryczną, zapewniając stabilność i ochronę Twojego systemu.

Przeznaczony jest do załączania/ wyłączania oraz zabezpieczania obwodów oraz urządzeń elektrycznych, przez które mogą przepływać prądy o dużych wartościach (w tym prądy zwarciowe). 
Jest to najlepsze dostępne urządzenie służące do ochrony instalacji przed zwarciami. Małe wymiary w połączeniu z bogatym osprzętem dodatkowym oraz zdolnościami łączeniowymi powodują, że tego typu wyłącznik jest priorytetowym elementem zabezpieczającym w instalacji elektrycznej.

Wyłącznik o prądzie znamionowym 200A i trzech biegunach (3P) jest idealnie przystosowany do zarządzania obwodami o napięciu od 240 do 415V, co sprawia, że jest odpowiedni dla różnorodnych zastosowań. Zapewnia pełne odcięcie obwodu w sytuacjach awaryjnych, co chroni sprzęt i użytkowników przed potencjalnymi zagrożeniami związanymi z przeciążeniami czy zwarciem.

Dzięki nowoczesnej i kompaktowej budowie, wyłącznik zajmuje mniej miejsca w szafie rozdzielczej, co ułatwia jego montaż i integrację z innymi elementami instalacji.

Specyfikacja techniczna:
- Model: LZMC2-A200-I
- Prąd znamionowy: 200A
- Napięcie pracy: 240-415V
- Zdolność łączeniowa: 36kA
- Liczba biegunów: 3
- Zgodność z normami: IEC/EN 60947-3

Wyłącznik kompaktowy 200A 3P LZMC2-A200-I od Eaton Electric jest doskonałym wyborem dla zaawansowanych instalacji elektrycznych w przemyśle, handlu i infrastrukturze. Jego wszechstronność i niezawodność czynią go idealnym rozwiązaniem dla projektów wymagających zaawansowanych rozwiązań w zakresie zarządzania energią.

Wybierając wyłącznik mocy od Eaton Electric, inwestujesz w produkty najwyższej jakości, które zapewnią Ci maksymalne bezpieczeństwo i niezawodność działania. Eaton to marka znana z innowacyjności, zaawansowanej technologii i nieustannej dbałości o jakość, która cieszy się uznaniem wśród profesjonalistów w branży elektrotechnicznej.

Dane EATON znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

napięcie znamionowe [V]
690
prąd znamionowy [A]
160-200
liczba biegunów
3
jednostka
/szt.
ilość pól
3

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty