Obejma uniwersalna do rury spustowej do drutu L-300 315213 Gromtor

18,68 zł Brutto /szt.
1788207

Dostępna ilość: 54
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Obejma odgromowa uniwersalna do rury spustowej do drutu L-300 315213 Gromtor to solidne i niezawodne rozwiązanie, które zapewnia skuteczną ochronę przed skutkami uderzeń piorunów. Dzięki swojej wszechstronności i wysokiej jakości wykonania, jest idealnym wyborem do zabezpieczenia rur spustowych w różnego rodzaju budynkach, od domów jednorodzinnych po duże obiekty przemysłowe. Mocowanie na śrubę M8x20 jednocześnie jest mocowaniem drutu odgromowego fi 8-10mm. Szerokość taśmy to 20 mm, a grubość: 0,4mm.

Główną cechą, która wyróżnia tę obejmę odgromową, jest jej uniwersalność. Pasuje do rur spustowych o średnicy L-300, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla wielu różnych aplikacji. Bez względu na to, czy potrzebujesz ochrony dla rury spustowej na dachu domu, czy też na dachu zakładu przemysłowego, ta obejma odgromowa sprosta Twoim potrzebom.

Solidna konstrukcja obejmy z inoxu gwarantuje trwałość i niezawodność przez wiele lat użytkowania. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na warunki atmosferyczne, co sprawia, że nadaje się do instalacji na zewnątrz budynków bez obaw o korozję czy uszkodzenia spowodowane działaniem czynników zewnętrznych.

Montaż obejmy odgromowej jest prosty i szybki, co pozwala na szybkie zabezpieczenie rury spustowej przed skutkami piorunów. Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji, obejma zapewnia pewne i stabilne mocowanie, co eliminuje ryzyko luźnego czy nieodpowiedniego dopasowania, co może prowadzić do uszkodzenia rury lub systemu odgromowego.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

opis dodatkowy
śruba M8x20
średnica [mm]
300
rodzaj materiału
inox
szerokość [mm]
20
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty