Taśma LED 3YB 12V 1680 LED COB 8W/m 3K 5m LED Labs

107,15 zł Brutto /szt.
165202

Dostępna ilość: 8
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Taśma LED 3YB 12V 1680 LED COB 8W/m 3K 5m LED Labs. Szukasz idealnej taśmy LED do oświetlenia przestrzeni w domu, czy biurze? Oferowany w naszym sklepie elektrycznym model to doskonały wybór dla wszystkich ceniących sobie wysoką jakość i doskonałe światło.

Co wyróżnia ten model? Przede wszystkim ciągłość świecenia na całej długości taśmy LED bez przerw, czy ciemniejszych punktów. Taśma LED LCOB to wyjątkowe oświetlenie, jej unikatową cechą jest świecenie na całej długości - nie ma na niej jaśniejszych lub ciemniejszych miejsc, nie widać punktów świetlnych. Taśma jest bardzo giętka, co pozwala niemal dowolnie dostosować jej położenie na powierzchni, jeśli nie ma potrzeby prowadzenia jej w profilu. Tego typu taśmę można mocować bezpośrednio do podłoża za pomocą taśmy dwustronnej. W przypadku chęci prowadzenia jej w profilu aluminiowym – doskonale sprawdzi się w niskich profilach typu Z. Budowa taśmy pozwala bowiem na jej montaż właśnie w takich profilach.

Co ważne: nie powinno się łączyć tego typu taśm w długie odcinki. Gdyby konieczne było zwiększenie długości taśm – należy zasilić je równolegle.

Taśmę można dociąć na krótsze odcinki – wyznaczone miejsca są opisane na taśmie, co 3,5 cm.

Nie nadaje się do współpracy ze ściemniaczem.

Producent udziela 3-letniej gwarancji.

Oferowana taśma LED zasilana jest napięciem 12V. Do jej zasilania konieczne jest więc zastosowanie zasilacza na takie właśnie napięcie. Ta 5-metrowa taśma ledowa wymaga zasilacza 40W. Taśma emituje ciepłe światło, o temperaturze barwowej 2900-3100K. Warto zaznaczyć, iż nie jest to pasek ledowy wodoodporny – jego stopień szczelności to IP20.

Dane techniczne

moc [W]
40
opis
możliwość cięcia w miejscu oznaczonym
temperatura pracy [°C]
od -20 do +60
napięcie znamionowe [V]
12 DC
strumień świetlny [lm]
720 lm/m
żywotność źródła do [h]
50000
rodzaj diody
LED COB
stopień szczelności
IP20
współczynnik oddawania barw (Ra)
80
barwa światła
ciepła
kąt rozsyłu światła [°]
120
temperatura barwowa [K]
2900 - 3100
długość [mb]
5
szerokość [mm]
8
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty