• Nowy

Zegar programator astronomiczny dwukanałowy AHC614L VCX

102,98 zł Brutto /szt.
177541

Ostatnie sztuki: 2
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Zegar programator astronomiczny dwukanałowy AHC614L VCX to zaawansowane urządzenie, które umożliwia precyzyjne sterowanie oświetleniem lub innymi urządzeniami elektrycznymi w zależności od warunków astronomicznych. Dzięki temu produktowi możesz zaprogramować harmonogram działania urządzeń w zależności od wschodów i zachodów słońca oraz zmieniającego się oświetlenia naturalnego, co pozwala na oszczędność energii i zwiększenie komfortu użytkowania.

Zegar programator AHC614L został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych zastosowaniach, zarówno w sektorze komercyjnym, jak i przemysłowym, gdzie precyzyjne sterowanie czasem pracy urządzeń elektrycznych jest kluczowe. Dzięki dwóm kanałom sterowania, można niezależnie kontrolować działanie dwóch różnych obwodów elektrycznych, co znacznie zwiększa elastyczność i możliwości konfiguracyjne.

Główną funkcją zegara astronomicznego jest automatyczne dostosowanie harmonogramu pracy urządzeń do zmieniających się warunków astronomicznych, takich jak wschody i zachody słońca czy zmiany długości dnia i nocy. Dzięki temu możesz zaprogramować oświetlenie czy inne urządzenia, aby włączały się i wyłączały automatycznie w odpowiedzi na zmieniające się warunki naturalne, co zapewnia optymalne warunki oświetleniowe oraz oszczędność energii elektrycznej.

Zegar programator AHC614L oferuje również szereg dodatkowych funkcji, które sprawiają, że jest to kompleksowe narzędzie do zarządzania czasem pracy urządzeń elektrycznych. Możliwość programowania cyklicznych harmonogramów, opóźnień czasowych czy trybu pracy manualnego daje użytkownikowi pełną kontrolę nad działaniem urządzeń, niezależnie od warunków astronomicznych.

Główne cechy:

– wbudowany kalendarz na lata: 2019 – 2049
– ustawienia strefy czasowej wg długości/szerokości geograficznej
– czas włączania/wyłączania wstawiany wg wschodu i zachodu słońca
– wskazuje godzinę wschodu i zachodu słońca
– 16 ustawień programów
– 6 ustawień wakacyjnych
– ręczne ustawienie czasu letniego

Urządzenie cechuje się prostą i intuicyjną obsługą, co sprawia, że nawet mniej doświadczeni użytkownicy mogą łatwo zaprogramować harmonogramy pracy urządzeń zegarem astronomicznym. Duży wyświetlacz LCD oraz czytelne przyciski ułatwiają konfigurację i monitorowanie działania urządzenia.

Zegar programator astronomiczny AHC614L VCX to nie tylko narzędzie do oszczędzania energii i zwiększania komfortu użytkowania, ale również inwestycja w bezpieczeństwo i wydajność systemów elektrycznych. Dzięki precyzyjnemu sterowaniu czasem pracy urządzeń, można zmniejszyć ryzyko awarii oraz zoptymalizować zużycie energii, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji i większą efektywność systemów elektrycznych.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

ilość modułów
2
napięcie znamionowe [V]
230
sposób montażu
na szynę TH-35
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty