Gniazdo podwójne z/u białe BMGZ2M.01/11 Kontakt-Simon Basic

15,25 zł Brutto /szt.
123223

Dostępna ilość: 408
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Gniazdo podwójne z uziemieniem BMGZ2M.01/11 serii Simon Basic firmy Kontakt-Simon. To popularny kontakt, wykorzystywany w domach, biurach i budynkach użyteczności publicznej.

Gniazdo podwójne z bolcem doskonale współgra z ramkami serii Simon Basic i Simon Basic Neos. Wykonane z tworzywa sztucznego w kolorze białym gniazdko podwójne BMGZ2M.01/11 Kontakt-Simon doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie brakuje kontaktów lub nie ma możliwości rozbudowy instalacji elektrycznej o kolejne gniazdko. Pozwala na podłączenie dwóch urządzeń w 1 module ramki – jest praktyczne i bezpieczne w użytkowaniu.

Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem wykonane jest z tworzywa sztucznego, w kolorze białym. Jego powierzchnia jest gładka, błyszcząca. Mowa tu oczywiście o froncie gniazdka. Podkładka dedykowana do montażu na puszcze podtynkowej - jest metalowa.
Gniazdo przeznaczone jest do pracy z prądem znamionowym 16A i napięciem max. 250V. Podłączenie przewodów jest na zaciski śrubowe. Nie posiada przesłon prądowych. Stopień szczelności jest na poziomie IP20.

Simon Basic to seria o prostych, nowoczesnych kształtach, bazująca na innowacyjnych mechanizmach Kontakt-Simon.

Szczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
waga [kg]
0,1
wymiary [mm]
80x75x45
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Simon Basic
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
16
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
PC
rodzaj produktu
gniazda zasilania
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty