Ładowarka 2xUSB DC2USB.01/43 srebro Kontakt Simon54

73,27 zł Brutto /szt.
1239893

Dostępna ilość: 3
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Ładowarka 2xUSB DC2USB.01/43 srebro serii Simon54. Podwójne gniazdo USB pozwala podpiąć do ładowania dwa urządzenia wymagające ładowania poprzez kabel USB. Prąd znamionowy dla obu gniazd łącznie to 2,1A – w przypadku ładowania 2 urządzeń jednocześnie wartość ta dzielona jest na oba gniazda.

Ta elegancka ładowarka w kolorze srebrnym, wykonana jest z PC i dedykowana jest do wykończenia ramkami serii Simon 54 Premium lub Simon 54 Nature - ze szkła, drewna, metalu, czy betonu, które ciekawym designem podkreślą każde wnętrze. Doskonale sprawdzi się w biurze, szkole, domu, czy restauracji – wszędzie tam, gdzie użytkownicy telefonów komórkowych i tabletów mogą potrzebować podładowania urządzeń mobilnych. Jej powierzchni jest matowa. Ładowarka USB DC2USB.01/43 dedykowana jest do montażu podtynkowego. Przeznaczona jest do sieci o napięciu 230V, a jej stopień szczelności to IP20. 

Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ
źródło: kanał youtube Kontakt-Simon

Dane techniczne

kolor
srebrny
wymiary [mm]
75x75x33
napięcie znamionowe [V]
230
seria
Simon54
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
tworzywo sztuczne
rodzaj produktu
ładowarki
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty