Wprowadzone obostrzenia z powodu wirusa COVID-19 spowodowały reorganizację, która przekłada się na opóźnienia w wysyłkach - do 2 dni roboczych. Przepraszamy.

Łącznik pojedynczy srebrny DW1.01/43 Kontakt Simon54 RABATY

Łącznik pojedynczy srebrny DW1.01/43 Kontakt Simon54

14,05 zł Brutto /szt.
1233003

Dostępny

Opis

Łącznik światła 10A serii Simon54. To jednoklawiszowy włącznik światła DW1.01/43 w kolorze srebrnym, który doskonale sprawdza się w mieszkaniach, biurowcach, na klatkach schodowych, czy w korytarzach. Ten popularny łącznik Kontakt-Simon wykończony może być ramkami serii Simon54 oraz Simon 54 Nature.

Simon54 to seria o nowoczesnych kształtach i niezawodnych mechanizmach, których niewielkie rozmiary pozwalają na łatwe podłączenie przewodów oraz późniejsze umieszczenie osprzętu w puszkach instalacyjnych. Bogata linia kolorystyczna ramek zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJPolecamy materiał instruktarzowy przygotowany przez VTEKA.PL

Dane techniczne

kolor
srebrny
wymiary dł x szer x wys [mm]
75x75x41
waga [kg]
0,1
napięcie znamionowe [V]
250
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
10
sposób montażu
podtynkowy
seria
Simon54
rodzaj materiału
PC
rodzaj produktu
łączniki światła
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie