Łącznik podwójny podświetlany złoty mat DW5BL.01/44 Kontakt Simon54

33,68 zł Brutto /szt.
1233039

Dostępna ilość: 6
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Łącznik podświetlany 10A serii Simon54, firmy Kontakt-Simon. To dwuklawiszowy włącznik światła, podświetlany diodami LED pod każdym z klawiszy, dzięki czemu tego typu łącznik można łatwiej odnaleźć nawet w ciemności. Popularny przycisk włącznika światła DW5BL.01/44 firmy Kontakt-Simon, w kolorze złoty mat doskonale sprawdza się w mieszkaniach, biurach, na klatkach schodowych, czy w korytarzach. Pozwala na wykończenie ramkami serii Simon54 oraz Simon 54 Nature – która w swojej gamie posiada ramki wielokrotne drewniane, metalowe, czy ze szkła, w szerokiej gamie kolorystycznej. Pomiędzy klawiszami jest zastosowana wkładka uszczelniająca, zabezpieczająca od frontu łącznik przed zachlapaniem. Do pełnej szczelności IP44 - należy zastosować dodatkowo uszczelkę pod ramkę.

Simon54 to seria o nowoczesnych kształtach i niezawodnych mechanizmach, których niewielkie rozmiary pozwalają na łatwe podłączenie przewodów oraz późniejsze umieszczenie osprzętu w puszkach instalacyjnych. Bogata linia kolorystyczna ramek zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ


UWAGA! W przypadku niektórych źródeł światła może pojawić się efekt migotania. Warto w takim wypadku zamontować w łączniku podświetlanym lub przycisku podświetlanym - KONDENSATOR DO LAMP LED. Pozwoli on wyeliminować uciążliwe żarzenie się lamp LED. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które można zastosować podczas montażu osprzętu, jak i domontować eliminatory rozbłysków we wcześniej zamontowanych wyłącznikach podświetlanych.

Dane techniczne

kolor
złoty mat
waga [kg]
0,1
wymiary [mm]
75x75x41
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Simon54
stopień szczelności
IP20/IP44
prąd znamionowy [A]
10
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
PC
rodzaj produktu
łączniki światła
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty