Gniazdo podwójne z/u srebrne DGZ2MZ.01/43 Kontakt Simon54

24,99 zł Brutto /szt.
1233204

Dostępna ilość: 14
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Wtyczkowe gniazdko serii Simon54. Srebrne podwójne gniazdo z uziemieniem i przesłonami to popularne rozwiązanie, które wykorzystywane jest w naszych domach, czy biurach. Takie gniazdko pozwala podpiąć dwa urządzenia w 1 module ramki – sprawdza się wszędzie tam, gdzie brakuje kontaktów, nie ma możliwości rozbudowy instalacji elektrycznej lub po prostu ma miejsca na kolejne gniazdko. Gniazda podwójne DGZ2MZ.01/43 doskonale komponują się z różnorodną kolorystyką ramek Simon54 - zachęcamy do weryfikacji oferty.

UWAGA! To gniazdko nie pasuje do ramek z serii Simon 54 NATURE. Wersję gniazdka podwójnego do ramek Simon54 Nature znaleźć można pod kodem: 1233967.

Simon54 to seria o nowoczesnych kształtach i niezawodnych mechanizmach, których niewielkie rozmiary pozwalają na łatwe podłączenie przewodów oraz późniejsze umieszczenie osprzętu w puszkach instalacyjnych. Bogata linia kolorystyczna ramek zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ


Polecamy materiał instruktarzowy przygotowany przez VTEKA.PL

Dane techniczne

kolor
srebrny
wymiary [mm]
81x75x46
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Simon54
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
16
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
PC
rodzaj produktu
gniazda zasilania
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty