Wprowadzone obostrzenia z powodu wirusa COVID-19 spowodowały reorganizację, która przekłada się na 24-48 godz. opóźnienia w wysyłkach. Przepraszamy.

Uszczelka IP44 podwójna do łączników i gniazd DU2 Kontakt Simon54

Uszczelka IP44 podwójna do łączników i gniazd DU2 Kontakt Simon54

4,90 zł Brutto /szt.
1233616

Dostępny

Opis

Uszczelka IP44 podwójna do łączników i gniazd DU2 zwiększająca stopień szczelności osprzętu w ramkach podwójnych serii Simon54. Tego typu rozwiązanie Kontakt-Simon pozwala zwiększyć stopień szczelności kontaktów i włączników w miejscach narażonych na zachlapania i zabrudzenia, typu łazienka, pralnia, czy kuchnia.

Simon54 to seria o nowoczesnych kształtach i niezawodnych mechanizmach, których niewielkie rozmiary pozwalają na łatwe podłączenie przewodów oraz późniejsze umieszczenie osprzętu w puszkach instalacyjnych. Bogata linia kolorystyczna ramek zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
przezroczysty
stopień szczelności
IP44
seria
Simon54
rodzaj produktu
uszczelki
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie