Ramka pojedyncza brązowa DR1/46 Kontakt Simon54

Ramka pojedyncza brązowa DR1/46 Kontakt Simon54

6,05 zł Brutto /szt.
1233650

Dostępna ilość: 48
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Ramka pojedyncza DR1/46 do osprzętu modułowego serii Simon54. Ta pojedyncza ramka w kolorze brązowym doskonale sprawdza się w montażu gniazd i łączników Simon54. Modułowy montaż elementów tej serii firmy Kontakt - Simon pozwala na połączenie gniazd, łączników i ramek w różnych kolorach - co pozwoli uzyskać ciekawy i unikatowy efekt końcowy.
Ramki pojedyncze z PC dostępne w naszym sklepie elektrycznym to produkty wysokiej jakości, gwarantujące długotrwałe użytkowanie i eleganckie wykończenie zamontowanych wcześniej gniazd i łączników.

Simon54 to seria o nowoczesnych kształtach i niezawodnych mechanizmach, których niewielkie rozmiary pozwalają na łatwe podłączenie przewodów oraz późniejsze umieszczenie osprzętu w puszkach instalacyjnych. Bogata linia kolorystyczna ramek zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ


Polecamy materiał instruktarzowy przygotowany przez VTEKA.PL

Dane techniczne

kolor
brązowy
wymiary [mm]
87x82x9,5
waga [kg]
0,05
seria
Simon54
stopień szczelności
IP20
rodzaj materiału
PC
rodzaj produktu
ramki
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty