Gniazdo komputerowo-telefoniczne RJ45+RJ12 białe C5T.01/11 Kontakt Simon10

35,89 zł Brutto /szt.
1234921

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Gniazdo teleinformatyczne RJ45+RJ12 do ramek wielokrotnych serii Simon10. To ekonomiczna seria produktów firmy Kontakt-Simon. Prosta, przyjemna dla oka stylistyka w połączeniu z nowoczesną technologią produktów Kontakt-Simon sprawia, że gniazdo C5T.01/11 sprawdzi się doskonale w domu, czy biurze.

Białe gniazda doskonale współgrają z ramkami serii Simon10. Dodatkowo - wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego mostek nie przewodzi prądu, dzięki czemu stanowi zabezpieczenie w czasie montażu.

Seria Simon10 zbudowana została w oparciu o niezawodne mechanizmy z serii Akord. Simon10 to ekonomiczna seria gniazd, łączników i ramek w kolorze białym i kremowym. Charakteryzuje ją nieprzewodzący prądu mostek wykonany z wysokiej jakości tworzywa, zapewniającego trwałość i elastyczność oraz bezpieczeństwo podczas prac montażowych. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
waga [kg]
0,1
seria
Simon10
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
PC
rodzaj produktu
gniazda komp./tel.
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty