Zaślepka ramki kremowa CPS.01/41 Kontakt Simon10

6,47 zł Brutto /szt.
1234947

Ostatnie sztuki: 2
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Zaślepka otworu w ramkach wielokrotnych serii Simon10. Zaślepka pozwala zabezpieczyć puste miejsce ramki wielokrotnej, w którym przyszłościowo będzie zamontowany kolejny łącznik lub gniazdo. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne i pozwala już na etapie planowania zwiększyć zapotrzebowanie na dodatkowe gniazda i łączniki, które w późniejszym czasie będą w tym miejscu podłączane do sieci elektrycznej.
Prosta, przyjemna stylistyka, w połączeniu z nowoczesną technologią produktów Kontakt-Simon sprawia, że tego typu zaślepka w kolorze kremowym sprawdzi się doskonale w domu, czy biurze.

Zaślepka CPS.01/41 doskonale wpasowuje się w ramki serii Simon10.

Simon10 to ekonomiczna seria gniazd, łączników i ramek w kolorze białym i kremowym. Charakteryzuje ją nieprzewodzący prądu mostek wykonany z wysokiej jakości tworzywa, zapewniającego trwałość i elastyczność oraz bezpieczeństwo podczas prac montażowych. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
kremowy
waga [kg]
0,05
wymiary [mm]
77x77x35
seria
Simon10
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
PC
rodzaj produktu
zaślepki
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty