Gniazdo pojedyncze z/u data z kluczem kremowe CGD1.01/41 Kontakt Simon10

16,32 zł Brutto /szt.
1234882

Dostępna ilość: 41
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Gniazdo wtyczkowe z kluczem uprawniającym CGD1.01/41 serii Simon10. Pozwala na podłączenie do sieci energetycznej jedynie uprawnionych użytkowników, których wtyczka posiada tzw. klucz data. Taki kontakt doskonale sprawdza się w biurach, miejscach pracy, urzędach, gdzie bezpieczeństwo danych jest kwestią priorytetową.

Kremowe gniazdko Kontakt-Simon z kluczem data i uziemieniemdoskonale współgra z ramkami wielokrotnymi serii Simon10. To ekonomiczna seria produktów o prostym, delikatnym designie. Podwójne gniazda sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurze.

Simon10 to ekonomiczna seria gniazd, łączników i ramek w kolorze białym i kremowym. Charakteryzuje ją nieprzewodzący prądu mostek wykonany z wysokiej jakości tworzywa, zapewniającego trwałość i elastyczność oraz bezpieczeństwo podczas prac montażowych. Kontakt-Simon to światowej klasy producent osprzętu elektrycznego. W naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. serii Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

Wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
kremowy
wymiary [mm]
77x77x37
seria
Simon10
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
PC
rodzaj produktu
gniazda zasilania
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty