Rura termokurczliwa z klejem NRCK 9,5/3,2 niebieska 2554819 NEXT

12,56 zł Brutto /szt.
1167212

Dostępna ilość: 52
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Rura termokurczliwa z klejem NRCK 9,5/3,2 niebieska 2554819 NEXT. Koszulka termokurczliwa z klejem wykonana jest z usieciowanego polietylenu (PE). Oferowany model jest w kolorze niebieskim. Tego typu termokurczki z klejem NRCK 9,5/3,2 niebieskie znajdują zastosowanie w energetyce, telekomunikacji, kolejnictwie i górnictwie. Idealnie nadaje się do izolowania złączek i końcówek, wykonywania muf na kablach telekomunikacyjnych oraz kablach górniczych. Rurka termokurczliwa długości 1 m. Kurczliwość: 9,5 mm/ 3,2 mm. Współczynnik obkurczu: 3:1.

Rurki termokurczliwe NRCK 2554819 posiadają na wewnętrznej powłoce warstwę topliwego kleju, który charakteryzuje się niską temperaturę topnienia. Zastosowanie tego typu termokurczki z klejem sprawia, iż połączenie przewodów jest wodoodporne i niewrażliwe na korozję. Wszystkie rurki termokurczliwe marki NEXT są odporne na promieniowanie UV.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty firmy Next Electro, jak rozdzielnie, aroty i peszle, liczniki energii elektrycznej, dławiki kablowe, aparaturę sterowniczą, puszki, końcówki kablowe, kable teletechniczne, czy złączki szynowe.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

materiał
polietylen usieciowany (PE)
kolor
niebieski
temperatura pracy [°C]
-45ºC do +125ºC
inne
min. temp. obkurczania: 125ºC
długość [mb]
1
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty