Rura termokurczliwa z klejem NRCK 7,9/2,7 czarna NEXT

9,61 zł Brutto /szt.
116720

Dostępna ilość: 66
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Rura termokurczliwa z klejem NRCK 7,9/2,7 czarna NEXT. Koszulka termokurczliwa z klejem wykonana jest z usieciowanego polietylenu (PE). Tego typu termokurczki z klejem NRCK znajdują zastosowanie w energetyce, telekomunikacji, kolejnictwie i górnictwie. Idealnie nadaje się do izolowania złączek i końcówek, wykonywania muf na kablach telekomunikacyjnych oraz kablach górniczych. Rurka termokurczliwa długości 1 m. Kurczliwość: 7,9mm / 2,7mm. Współczynnik obkurczu: 3:1.

Rurki termokurczliwe NRCK posiadają na wewnętrznej powłoce warstwę topliwego kleju, który charakteryzuje się niską temperaturę topnienia. Zastosowanie tego typu termokurczki z klejem sprawia, iż połączenie przewodów jest wodoodporne i niewrażliwe na korozję. Wszystkie rurki termokurczliwe marki NEXT są odporne na promieniowanie UV.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można takie produkty firmy Next Electro, jak rozdzielnie, rurki termokurczliwe, łączniki krzywkowe, szyny łączeniowe, puszki, uchwyty, końcówki kablowe, kable teletechniczne, czy uziomy.

Dane techniczne

materiał
polietylen usieciowany (PE)
kolor
czarny
temperatura pracy [°C]
od -55 do +125
długość [mb]
1
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty