Rozdzielnica modułowa 1x12 podtynkowa z zamkiem RP12-1z Elektro-met

143,91 zł Brutto /szt.
171002

UWAGA! Produkt wysyłamy pojedynczo w osobnej paczce! Jeśli chcesz uniknąć wysokiego kosztu transportu paletowego w przypadku zakupu więcej niż 1 szt. - dokonaj zamówienia tylko 1 szt. w każdym z zamówień. 
Niedostępny
Prezentujemy nasz stan magazynowy


Opis

Rozdzielnica modułowa 1x12 podtynkowa IP40 z zamkiem RP12-1z Elektro-met. Szukasz bezpiecznego i estetycznego rozwiązania do zarządzania instalacją elektryczną w swoim domu czy biurze? Rozdzielnica modułowa RP12-1z od Elektro-met to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość i funkcjonalność.

Główne cechy produktu:

- wymiary: idealnie dopasowane do montażu podtynkowego, rozdzielnica RP12-1z ma wymiary zewnętrzne (bez kołnierza!) 267x285x110 mm, co pozwala na dyskretne umieszczenie w ścianie bez zaburzania estetyki pomieszczenia.

- konstrukcja: wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej, malowanej proszkowo na kolor biało szary (RAL9016), co gwarantuje trwałość i odporność na korozję. Blacha jest o grubości 1 mm. Wnętrze wraz z maskownicą wewnątrz rozdzielni jest z tworzywa. Tył rozdzielni - pełny.

- bezpieczeństwo: zamek na klucz zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed dostępem osób niepowołanych, co jest istotne zwłaszcza w miejscach publicznych i przy obiektach komercyjnych.

- modułowość: rozdzielnica mieści do 12 modułów w 1 rzędzie, co pozwala na elastyczne zarządzanie przestrzenią i łatwą adaptację do różnorodnych potrzeb instalacji elektrycznych.

Rozdzielnica RP12-1z jest idealna do zastosowań mieszkalnych, komercyjnych oraz w przemyśle, gdzie wymagana jest nie tylko funkcjonalność, ale także dodatkowe zabezpieczenie.

Dlaczego warto wybrać produkt Elektro-met?

Elektro-met to renomowany producent rozdzielnic, który łączy nowoczesną technologię z dbałością o detale, co gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo ich produktów. Wybierając rozdzielnice RP12-1z, stawiasz na produkty sprawdzone przez setki zadowolonych klientów.

UWAGA: każda 1 szt. jest wysyłana w osobnej paczce!

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

ilość modułów
12
ilość rzędów
1
wymiary [mm]
267x285x110
stopień szczelności
IP40
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
stal
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty