Puszka natynkowa hermetyczna IP42 86x86x35 z wkładem 4x2,5 biała 0213-00 Elektro-Plast

4,62 zł Brutto /szt.
1011036

Dostępna ilość: 169
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Puszka natynkowa hermetyczna IP42 86x86x35 z wkładem 4x2,5 biała 0213-00 Elektro-Plast Nasielsk to produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jej kompaktowe wymiary 86x86x35 mm sprawiają, że doskonale nadaje się do różnych zastosowań, zarówno w domach prywatnych, jak i w obiektach przemysłowych. Wymiary wewnętrzne tego modelu to 67x67x30 mm.

Najważniejsze cechy produktu:
1. Wysoka odporność na wilgoć i kurz – klasa szczelności IP42 zapewnia ochronę przed pyłem oraz kroplami wody padającymi pod kątem do 15 stopni, co czyni tę puszkę idealnym rozwiązaniem do instalacji wewnętrznych w miejscach o podwyższonej wilgotności.
2. Trwała konstrukcja – wykonana z wysokiej jakości materiałów, puszka natynkowa Elektro-Plast Nasielsk charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną, co gwarantuje długą żywotność produktu.
3. Łatwa instalacja – puszka jest wyposażona we wkład 4x2,5 mm², co umożliwia łatwe i szybkie podłączenie przewodów, oszczędzając czas i wysiłek podczas montażu.
4. Uniwersalność zastosowań – biały kolor oraz estetyczny wygląd sprawiają, że puszka doskonale komponuje się z każdym wnętrzem, niezależnie od stylu aranżacji. Może być używana w instalacjach elektrycznych, teletechnicznych oraz w systemach automatyki budynkowej.

Dlaczego warto wybrać produkt Elektro-Plast Nasielsk?
Elektro-Plast Nasielsk to polska firma z wieloletnim doświadczeniem w branży elektroinstalacyjnej. Jej produkty są synonimem niezawodności i najwyższej jakości, co potwierdzają liczne certyfikaty oraz pozytywne opinie użytkowników. Puszka natynkowa hermetyczna IP42 86x86x35 z wkładem 4x2,5 biała 0213-00 to produkt, który spełni wszelkie normy bezpieczeństwa i funkcjonalności, zapewniając jednocześnie łatwość montażu i estetyczny wygląd.
Dzięki swoim właściwościom, puszka natynkowa hermetyczna IP42 jest idealnym rozwiązaniem do instalacji elektrycznych w kuchniach, łazienkach, pralniach oraz innych pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Jej hermetyczność gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, chroniąc przewody przed wilgocią i pyłem, co jest szczególnie istotne w miejscach narażonych na działanie niekorzystnych warunków środowiskowych.

Wybierając puszkę natynkową hermetyczną IP42 od Elektro-Plast Nasielsk, inwestujesz w produkt, który zapewni Ci niezawodność i długą żywotność. Dzięki niej Twoja instalacja elektryczna będzie bezpieczna i trwała, a Ty będziesz mógł cieszyć się spokojem i komfortem użytkowania.

Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie i przekonania się o jakości produktów Elektro-Plast Nasielsk. Gwarantujemy, że spełnią one wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby związane z instalacjami elektrycznymi.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
waga [kg]
0,07
wymiary [mm]
86x86x35
stopień szczelności
IP42
sposób montażu
natynkowy
rodzaj materiału
polipropylen (PP)
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty