Wprowadzone obostrzenia z powodu wirusa COVID-19 spowodowały reorganizację, która przekłada się na 24-48 godz. opóźnienia w wysyłkach. Przepraszamy.

Przewód miedziany YDY drut 3x1mm2 żo 750V

Przewód miedziany YDY drut 3x1mm2 żo 750V

1,35 zł Brutto /mb
042050

Dostępny

UWAGA!
1. Ceny kabli i przewodów skalkulowane są  BEZ BĘBNA . Przy większych zamówieniach może wystąpić konieczność doliczenia kaucji za bęben – po uprzednim kontakcie naszego działu sprzedaży.
2. Przewody o wadze przekraczającej 30kg i wysyłane standardową paczką GLS docinamy na mniejsze odcinki .

Opis

Przewód miedziany YDY drut 3x1mm2 żo 750V. YDY to przewód elektroenergetyczny z żyłą ochronną do układania na stałe, z żyłami miedzianymi jednodrutowymi, o izolacji i powłoce polwinitowej PVC, o przekroju okrągłym, w kolorze białym.
Przewody elektryczne YDY przeznaczone są do pracy w otoczeniu o temperaturze od -40°C do +70°C i wilgotności względnej do 100% oraz do układania na stałe w urządzeniach elektroenergetycznych.

Przewód YDY 3x1mm2 dedykowany jest do układania w instalacjach przemysłowych i domowych, nad, w i pod tynkiem w suchych, wilgotnych i mokrych pomieszczeniach oraz w rurach i w betonie, z wyjątkiem bezpośredniego osadzania w betonie sypanym jednofrakcyjnym, wibrowanym i ubijanym. 
Przewód sprzedawany jest w naszym sklepie elektrycznym w krążkach po 100 mb.

Dane techniczne

materiał
Cu miedź
ilość żył
3
temperatura pracy [°C]
do +70
przekrój żyły [mm2]
1
izolacja żyły
polwinit PVC
napięcie znamionowe [V]
450/750
opona
polwinitowa PVC
jednostka
/mb

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie