Przewód miedziany YDY drut 5x4mm2 750V

12,41 zł Brutto /metr
042180
UWAGA! Możliwe krótkie odcinki! Przed zakupem zapytaj o dostępne długości!
Dostępna ilość: 1391
Prezentujemy nasz stan magazynowy

UWAGA!
1. Ceny kabli i przewodów skalkulowane są  BEZ BĘBNA . Przy większych zamówieniach może wystąpić konieczność doliczenia kaucji za bęben – po uprzednim kontakcie naszego działu sprzedaży.
2. Przewody o wadze przekraczającej 30kg i wysyłane standardową paczką GLS docinamy na mniejsze odcinki .

Opis

Przewód miedziany YDY drut 5x4mm2 750V. YDY to przewód elektroenergetyczny z żyłą ochronną do układania na stałe, z żyłami miedzianymi jednodrutowymi, o izolacji i powłoce polwinitowej PVC, o przekroju okrągłym, w kolorze białym.
Przewody elektryczne YDY przeznaczone są do pracy w otoczeniu o temperaturze od -40°C do +70°C i wilgotności względnej do 100% oraz do układania na stałe w urządzeniach elektroenergetycznych.

Przewód YDY 5x4mm2 dedykowany jest do układania w instalacjach przemysłowych i domowych, nad, w i pod tynkiem w suchych, wilgotnych i mokrych pomieszczeniach oraz w rurach i w betonie, z wyjątkiem bezpośredniego osadzania w betonie sypanym jednofrakcyjnym, wibrowanym i ubijanym. 

Przewód sprzedawany jest w naszym sklepie elektrycznym w krążkach po 100 mb (nie bębnowy). Można dokonać zakupu krótszego odcinka. Przybliżona średnica zewnętrzna przewodu to 15,6 mm.

Dane techniczne

materiał
Cu miedź
temperatura pracy [°C]
do +70
ilość żył
5
max. przekrój żyły [mm2]
4
izolacja żyły
polwinit PVC
napięcie znamionowe [V]
450/750
opona
polwinit PVC
jednostka
/metr

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty