Przewód koncentryczny RG6 Cu RTV-SAT (YWDXpek 1,02) tc680CU bęben 500m 26430 Elpio

1,16 zł Brutto /metr
0250503

Dostępna ilość: 1000
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Musisz zamówić co najmniej:500 sztuk tego produktu.
Akceptujemy ilość będącą wielokrotnością 500
UWAGA!
1. Ceny kabli i przewodów skalkulowane są  BEZ BĘBNA . Przy większych zamówieniach może wystąpić konieczność doliczenia kaucji za bęben – po uprzednim kontakcie naszego działu sprzedaży.
2. Przewody o wadze przekraczającej 30kg i wysyłane standardową paczką GLS docinamy na mniejsze odcinki .

Opis

Przewód koncentryczny RG6 Cu RTV-SAT (YWDXpek 1,02) tc680CU bęben 500m 26430 Elpio. Przewód koncentryczny RG6 Cu RTV-SAT (o średnicy dielektryka 1,02 mm) tc680CU w bębnie o długości 500 metrów, marki Elpio, to profesjonalne rozwiązanie dla instalacji telewizji satelitarnej oraz systemów telewizji kablowej. Zapewniając doskonałą jakość sygnału i niezawodność działania, ten przewód koncentryczny jest niezbędnym elementem infrastruktury RTV-SAT.

Przewód sprzedawany jest w całości, w krążkach 500m.

Dzięki wysokiej jakości miedzianego przewodnika, ten przewód RG6 zapewnia minimalne straty sygnału i doskonałą transmisję sygnału telewizyjnego. Jego konstrukcja koncentryczna, złożona z przewodnika wewnętrznego, izolacji dielektrycznej, ekranu z folii aluminiowej, zapewnia niezawodną ochronę sygnału przed zakłóceniami zewnętrznymi.

Przewód ten charakteryzuje się również wysoką elastycznością i łatwością instalacji, co sprawia, że jest wygodny w użytkowaniu nawet w trudno dostępnych miejscach. Bęben o długości 500 metrów umożliwia elastyczne dopasowanie do różnych potrzeb instalacyjnych, zapewniając wystarczającą ilość kabla nawet do dużych projektów.

Doskonałe parametry techniczne tego przewodu RG6 czynią go idealnym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalnych instalatorów, jak i użytkowników domowych, którzy wymagają niezawodnego i stabilnego połączenia RTV-SAT. Niezależnie od tego, czy jest stosowany w domach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych wielorodzinnych czy obiektach komercyjnych, zapewnia doskonałą jakość obrazu i dźwięku bez zakłóceń.

Produkt Elpio cieszy się renomą w branży dzięki swojej niezawodności i trwałości. Jest to przewód koncentryczny, na którym można polegać przez wiele lat, bez obaw o degradację sygnału czy awarie. Dzięki temu, instalując przewód koncentryczny RG6 Cu RTV-SAT tc680CU marki Elpio, można być pewnym, że odbiór telewizyjny będzie zawsze klarowny i niezakłócony.

Dane techniczne

kolor
biały
żyła wewnętrzna
Cu miedź
jednostka
/metr

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty