Ramka aluminiowa do mocowania panelu LED natynkowo 595x595 Lightech

47,97 zł

47.97
brutto/kpl. Dla elektryków.pl

1571121

Dodaj do listy życzeń

 Wyślij do znajomego

Wyślij do znajomego

Ramka aluminiowa do mocowania panelu LED natynkowo 595x595 Lightech

Ramka aluminiowa do mocowania panelu LED natynkowo 595x595 Lightech

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

opis

Ramka aluminiowa do mocowania panelu LED natynkowo 595x595, marki Lightech. Ramka aluminiowa w kolorze srebrnym do mocowania paneli LED natynkowo. Zestaw składa się z 4 pojedynczych profili aluminiowych, łączonych plastikowymi narożnikami w kolorze srebrnym. Profile z narożnikami łączone są przy pomocy elementów mocujących. Oferowany w naszym sklepie internetowym zestaw zawiera wszystkie ww. elementy.

Pojedynczy profil o wymiarach 600x50x30 mm po złożeniu wszystkich elementów stworzy ramkę o wymiarach zewnętrznych 600x600 mm. Pasuje do plafonów LED dedykowanych do montażu natynkowego, o wymiarach 595x595 mm.

Panel LED montowany natynkowo na tego typu ramce jest bardzo prosty i możliwy do wykonania przez 1 osobę! Po skręceniu i zamocowaniu 3 profili aluminiowych z 2 narożnikami - tworzy się swego rodzaju szuflada, w którą wystarczy wsunąć panel LED i podpiąć zasilacz. Na końcu wystarczy jedynie zamknąć "szufladę" i dokręcić ostatni profil aluminiowy do całości.

Gotowy plafon LED doskonale rozprasza światło i stanowi nowoczesną alternatywę dla dotychczasowych, standardowych plafonów rastrowych.

Dane techniczne

Kolor srebrny
Waga [kg] 0,8
Rodzaj materiału aluminium

PRODUKTY POWIĄZANE - sprawdź, czy nie potrzebujesz

OPCJE DOSTAW W NASZYM SKLEPIE