Panel grzewczy na podczerwień IR 800W 120x60 cm biały PW800 Greenie

948,74 zł Brutto /szt.
1435426

Ostatnie sztuki: 1
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Panel grzewczy na podczerwień IR 800W 120x60 cm biały PW800 Greenie. Wykonany z aluminium i wykończony ramką promiennik infrared to idealny element grzewczy w domu i biurze. Technologia ogrzewania na podczerwień wykorzystuje energię fal elektromagnetycznych w emisji ciepła w sposób zbliżony do słońca. Promieniowanie przemieszcza się po wnętrzu pomieszczenia w formie fal, więc temperatura odczuwalna przez człowieka w każdym punkcie otoczenia jest taka sama.

Główną zaletą wyróżniającą panele na podczerwień jest brak strat w energii. Do innych zalet należą: 
- równomierna temperatura w całym pomieszczeniu
- wyraźne odczucie ciepła momentalnie po włączeniu panelu na podczerwień
- szybki i prosty montaż
- ekologiczne ogrzewanie (brak emisji spalin)
- działanie prozdrowotne paneli grzewczych IR (nagrzewa tkanki głębokie) – świetnie wpływają na reumatyzm, bóle kręgosłupa i stawów, doskonale dla alergików
- współpraca z instalacją fotowoltaiczną

Panele grzewcze na podczerwień wykonane są z aluminium, w kolorze białym. Model PW800 Greenie dedykowany jest do montażu na ścianie. Do prawidłowego działania wymagany jest montaż termostatu (do kupienia osobno) – w naszej ofercie mamy termostat T002 Greenie.

Atutem panelu grzewczego na podczerwień jest możliwość naniesienia na niego grafiki lub zdjęcia i tym samym stworzenia ciekawej aranżacji wnętrza, tworząc niepowtarzalny obraz!

Tego typu ogrzewanie zajmuje mniej miejsca niż tradycyjny kaloryfer. Panel jest niezwykle trwały – sprawdzi się więc doskonale np. w przestrzeni biurowej.

Producent daje 5 lat gwarancji na panel grzewczy PW800.

Jeżeli zastosujemy panele IR jako ogrzewanie główne to przyjmuje się przelicznik 80W na 1m2. Przy wysokości pomieszczenia powyżej 2,7m przyjmuje się 40W na m3. W takiej konfiguracji panel IR będzie pracował z przerwami i w 100% dogrzeje dane pomieszczenie.
Jeżeli panel IR ma być zastosowany jako ogrzewanie uzupełniające to najczęściej dzieli się wartości podane powyżej o połowę.    

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
wymiary [mm]
1200x600x25
rodzaj materiału
aluminium
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty