Rękawice dziane rozmiar 8 czarne poliester/poliuretan DPVE702PN Delta Plus Polska

3,48 zł Brutto /szt.
100431

Ostatnie sztuki: 1
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Rękawice dziane rozmiar 8 czarne poliester/poliuretan DPVE702PN Delta Plus Polska. Rękawice ochronne wykonane z poliestru i poliuretanu, w kolorze czarnym. Całe rękawice są poliestrowe, a strona chwytna i końce palców – pokryte są dodatkowo poliuretanem. Posiadają delikatny ściągacz w okolicy nadgarstka, który przytrzymuje delikatnie rękawiczki ochronne przed zsuwaniem się w czasie pracy.

Pokrywa z poliuretanu jest bardzo praktyczna i ułatwia pracę podczas przytrzymywania elementów z tworzyw sztucznych, czy metalu. Ułatwia to pracę, np. w czasie wbijania gwoździ, przenoszeniu przedmiotów czy trzymaniu w ręku śliskich i drobnych elementów montażowych.
Oferowany w naszym sklepie elektrycznym model jest w rozmiarze 8. Rękawice tkane są ściegiem 13. Tego typu rękawice ochronne są bardzo lekkie i doskonale sprawdzają się w pracach remontowych, usługach logistycznych, rzemiośle, przemyśle lekkim, czy robotach publicznych. Są odporne na zużycie, dzięki czemu będą przez długi czas służyć ochronie rąk podczas prac fizycznych.

Dane szczegółowe Delta Plus Polska znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
czarny
waga [kg]
0.05
rodzaj materiału
poliester/poliuretan
rodzaj produktu
rękawice ochronne
jednostka
/szt.
rozmiar
8

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty