Szanowni Państwo, wszystkie zamówienia złożone od 19.06.2019 r. po godz. 12.00 - będą realizowane 24.06.2019 r., ze względu na długi weekend. Za utrudnienia przepraszamy i życzymy udanego wypoczynku :)

Nóż obrotowy monterski AM18-27 ERGOM

Nóż obrotowy monterski AM18-27 ERGOM

61,45 zł Brutto /szt.
12805505

Dostępny

Opis

Nóż obrotowy monterski AM1/8-27, firmy ERGOM. Nóż monterski pozwala na zdjęcie izolacji w dowolnym odcinku przewodu, niekoniecznie na samym końcu. To praktyczne rozwiązanie, które ułatwi pracę elektryka i instalatora. Przeznaczone do zdejmowania izolacji zewnętrznej kabli o żyłach aluminiowych i miedzianych jedno i wielodrutowych, oraz przewodów z twardą izolacją gumową lub izolacją z tworzywa o średnicy zewnętrznej Ø4÷Ø50 mm. Głębokość nacięcia izolacji regulowana jest  za pomocą wkrętu umieszczonego z boku lub w dolnej części rękojeści. Ostrze noża ustawia się samoczynnie w kierunku cięcia. Nóż monterski AM 1/8-27 ma długość zaledwie 125 mm.

ERGOM to światowy producent aparatury elektrycznej. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można m.in. końcówek kablowych (tulejkowych, izolowanych, nieizolowanych, konektorowych, rurowych, do lutowania, itp.), akcesoriów dla elektrotechniki (taśm kablowych, elementów mocujących, korytek kablowych, dławic kablowych, oznaczników przewodów, materiałów termokurczliwe i izolacyjnych, itp.), obudów stalowych, wolnostojących, bloków rozdzielcze, złączek, itp. oraz narzędzia dla elektryków.
Szczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

wymiary dł x szer x wys [mm]
125
waga [kg]
0,084
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie