Moduł LED AVIS II 24W 2200lm ciepłe światło 3K Ø215 AD-SW-6250L3 Orno

27,38 zł Brutto /szt.
1400054

Niedostępny
Prezentujemy nasz stan magazynowy


Opis

Moduł LED AVIS II 24W 2200lm ciepłe światło 3K Ø215 AD-SW-6250L3 Orno to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie oświetleniowe, które zostało zaprojektowane z myślą o skutecznym i efektywnym oświetleniu różnych przestrzeni. Dzięki zaawansowanej technologii LED oraz wysokiej jakości komponentom, moduł ten oferuje doskonałą jakość światła, długą żywotność oraz niskie zużycie energii, co sprawia, że jest idealnym wyborem do zastosowań wewnętrznych.

Tego ty[u produkt pozwala zastąpić tradycyjną  żarówkę lub wcześniejszy moduł LED w oprawie oświetleniowej. Moduł AVIS II charakteryzuje się mocą 24W i jasnością 2200 lm, co zapewnia wystarczające oświetlenie nawet większych pomieszczeń. Ciepłe światło o temperaturze barwowej 3000K tworzy przytulną i przyjemną atmosferę, idealną do zastosowania w domach, biurach, sklepach czy restauracjach.

Średnica zewnętrzna panelu to 215 mm, a wysokość to 22mm. Warto zweryfikować przed zakupem, czy tego typu moduł zmieści się w oprawie oświetleniowej, w której planowana jest wymiana źródła światła.

Jednym z głównych atutów modułu LED AD-SW-6250L3Orno jest jego wysoka efektywność energetyczna. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii LED, moduł ten zużywa znacznie mniej energii w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła, co przekłada się na niższe rachunki za prąd i mniejszy wpływ na środowisko naturalne.

Konstrukcja modułu LED AVIS II została starannie zaprojektowana z myślą o łatwości montażu i wszechstronności zastosowań. Moduł jest wyposażony w uniwersalne mocowania, które umożliwiają łatwy montaż na różnych powierzchniach. Wyposażony został w 3 neodymowe magnesy - dzięki magnesom panel może być przymocowany do metalowej powierzchni, a po ich odkręceniu, na dowolnym płaskim podłożu. Dołączona do zestawu 2-torowa złączka elektroinstalacyjna ze sprężyną, pozwoli podpiąć przewody zasilające. Dodatkowo, moduł jest dostarczany z zintegrowanym zasilaczem, co ułatwia instalację i eliminuje potrzebę dodatkowych komponentów.

Podsumowując, panel LED AVIS II 24W 2200lm to doskonałe rozwiązanie oświetleniowe, które łączy w sobie nowoczesny design, wysoką wydajność oraz energooszczędność. Dzięki swoim zaletom, jest idealnym wyborem do zastosowań wewnętrznych, zapewniając skuteczne i efektywne oświetlenie, które podkreśli charakter każdej przestrzeni i zapewni komfort użytkowania przez wiele lat.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
24
strumień świetlny [lm]
2200
barwa światła
ciepła
średnica [mm]
215
temperatura barwowa [K]
3000
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty