Licznik energii elektrycznej LCD na szynę 3-fazowy 63A MID LE-02d F&F

Licznik energii elektrycznej LCD na szynę 3-fazowy 63A MID LE-02d F&F

305,42 zł Brutto /szt.
1401505

Dostępny

Opis

Licznik energii elektrycznej z wyświetlaczem LCD na szynę TH35. Ten niewielkich wymiarów licznik 3-fazowy o prądzie maksymalnym 63A pozwala na montaż w różnego rodzaju rozdzielnicach, na szynie DIN. Licznik LE-02d zajmuje w rozdzielnicy 4,5 modułu.

Specjalny układ elektroniczny pod wpływem przepływającego prądu i przyłożonego napięcia w każdej fazie generuje impulsy w ilości proporcjonalnej do pobieranej energii elektrycznej w tej fazie. Pobór energii w fazie sygnalizowany jest miganiem odpowiedniej diody LED (L1, L2 lub L3). Suma impulsów z trzech faz sygnalizowana miganiem diody LED (800imp/kWh) przeliczana jest na energię pobraną w całym układzie trójfazowym, a jej wartość wskazywana jest przez segmentowy wyświetlacz LCD. Cyfry po przecinku oznaczają części setne (.01 KWh =10Wh).

Takie rozwiązanie ułatwia rozplanowanie instalacji elektrycznej i odpowiednie wpasowanie wszystkich jej elementów w jednym miejscu. Licznik F&F LE-02d spełnia wymagania MID (Measuring Instruments Directive), czyli europejskiej dyrektywy o przyrządach pomiarowych. Co ważne, dyrektywa MID wprowadziła deklarację zgodności producenta w miejsce stosowanej do tej pory legalizacji pierwotnej, dokonywanej w jednostkach badawczych. Co więcej – obecnie sprzedawane na rynku europejskim urządzenia niezgodne z dyrektywą MID nie będą mogły być wprowadzane do użytkowania w Unii Europejskiej.
Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
-20 do +55
inne
sygnalizacja poboru prądu: 3× LED czerwona/ sygnalizacja sczytywania: LED czerwona/ przyłącze: zaciski śrubowe 16mm²
prąd minimalny
0,04A
napięcie znamionowe [V]
3×230V+N
sposób montażu
szyna TH-35
pobór mocy [W]
2
prąd bazowy [A]
5
Stała licznika [obr/kWh]
(1,25Wh/imp) 800imp/kWh
prąd maksymalny [A]
63
Wymiar
4,5 modułu (75mm)
ilość faz
3
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie
�atwe zwroty