Lampka kontrolna półmodułowa 1F 230V zielona ILTGreen VCX

5,15 zł Brutto /szt.
177411

Dostępna ilość: 24
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Lampka kontrolna półmodułowa 1F 230V zielona ILTGreen marki VCX to niezawodne i funkcjonalne rozwiązanie do sygnalizacji działania urządzeń elektrycznych. Dzięki swojemu prostemu, ale skutecznemu designowi oraz wysokiej jakości wykonaniu, lampka ta stanowi nieoceniony element w wielu różnych instalacjach elektrycznych.

Kolor zielony lampki kontrolnej jest powszechnie kojarzony z sygnałem "OK" lub "praca", co czyni ją idealnym wyborem do sygnalizacji poprawnego działania urządzenia lub obwodu. Dzięki lampce kontrolnej użytkownik może szybko i łatwo ocenić stan pracy danego urządzenia, co jest niezwykle istotne zarówno w przypadku instalacji przemysłowych, jak i domowych.

Oprócz swojej funkcjonalności, lampka kontrolna ILTGreen wyróżnia się solidną konstrukcją i trwałością. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia jej odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Dzięki temu, można być pewnym, że lampka będzie działać niezawodnie przez wiele lat.

Model półmodułowy lampki kontrolnej sprawia, że jej montaż jest niezwykle prosty i intuicyjny. Dzięki zastosowaniu standardowych wymiarów półmodułu, lampkę można łatwo zamontować w istniejących systemach modułowych, co znacznie ułatwia proces instalacji nawet dla osób bez doświadczenia w dziedzinie elektryki.

Lampka kontrolna półmodułowa ILTGreen VCX jest przeznaczona do pracy w układach zasilanych jedną fazą o napięciu 230V. Jest to powszechnie spotykane rozwiązanie w wielu instalacjach elektrycznych, gdzie konieczne jest monitorowanie działania pojedynczych urządzeń lub obwodów.

Podsumowując, lampka kontrolna półmodułowa 1F 230V zielona ILTGreen marki VCX to nie tylko niezawodne źródło informacji o stanie działania urządzeń, ale także solidnie wykonany element, który zapewni użytkownikom długotrwałą i bezproblemową pracę. Dzięki swojemu prostemu designowi oraz łatwemu montażowi, będzie doskonałym wyborem do zastosowań zarówno w domu, jak i w przemyśle.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
zielony
ilość modułów
1/2
napięcie znamionowe [V]
230
sposób montażu
na szynę TH-35
ilość faz
1
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty