• Wyprzedaż!

Klosz zielony AST L GN do lampki kontrolnej AST B 666344 Redline GE

0,89 zł Brutto /szt.
118016

Dostępna ilość: 487
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Klosz zielony AST L GN do lampki kontrolnej AST B 666344 Redline GE to wysokiej jakości komponent przeznaczony do lampki kontrolnej AST B 666344 Redline GE. Ten klosz, wykonany z trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału, doskonale spełnia swoje funkcje ochronne, a jednocześnie estetycznie komponuje się z innymi elementami oświetlenia kontrolnego. Jego zielony kolor nie tylko przyciąga wzrok, ale również pełni istotną rolę w sygnalizacji, pomagając w łatwym i szybkim rozpoznaniu stanu urządzeń elektrycznych.

Cechy i zalety
1. Trwałość i wytrzymałość: klosz został wykonany z materiałów o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu produkt cechuje się długą żywotnością, nawet w trudnych warunkach eksploatacyjnych.
2. Zielony kolor sygnalizacyjny: kolor zielony jest często używany w systemach kontrolnych do sygnalizacji stanów bezpiecznych lub gotowości do pracy. Klosz zielony AST L GN zapewnia wyraźną i łatwą do zauważenia informację wizualną.
3. Łatwość montażu: produkt jest prosty w montażu, co pozwala na szybkie i bezproblemowe zastąpienie zużytych lub uszkodzonych elementów. Standardowe wymiary i kompatybilność z lampką kontrolną AST B 666344 Redline GE sprawiają, że klosz idealnie pasuje do swojego przeznaczenia.
4. Bezpieczeństwo użytkowania: dzięki wysokiej jakości materiałom, klosz zielony AST L GN jest odporny na działanie wysokich temperatur oraz nie koroduje, co zapewnia bezpieczne użytkowanie w różnych środowiskach pracy.

Klosz zielony AST L GN jest idealnym rozwiązaniem dla wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych, gdzie wymagane jest wyraźne oznaczenie stanu pracy urządzeń. Może być stosowany w przemysłowych systemach kontrolnych, panelach sterowniczych, szafach rozdzielczych oraz w wielu innych aplikacjach, gdzie niezawodność i czytelność sygnalizacji mają kluczowe znaczenie.

Klosz zielony AST L GN do lampki kontrolnej AST B 666344 Redline GE to produkt, który łączy w sobie wysoką jakość wykonania, funkcjonalność oraz estetykę. Jego zastosowanie w systemach kontrolnych pozwala na skuteczną i czytelną sygnalizację stanu urządzeń, co przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa i efektywności pracy. Łatwość montażu oraz kompatybilność z lampką kontrolną AST B 666344 Redline GE czynią ten klosz idealnym wyborem dla wymagających użytkowników. Wybierając klosz zielony AST L GN, inwestujesz w niezawodność i długowieczność swojej instalacji elektrycznej.

Dane techniczne

kolor
zielony
rodzaj materiału
tworzywo sztuczne
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty