Łącznik krzywkowy gwiazda-trójkąt 32A w obudowie 2259622 NŁK32-GWTR-OB2 Next

150,55 zł Brutto /szt.
1240038

Dostępna ilość: 4
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Łącznik krzywkowy gwiazda-trójkąt 32A w obudowie 2259622 NŁK32-GWTR-OB2 Next to niezawodne i wszechstronne rozwiązanie, które znajduje szerokie zastosowanie w instalacjach elektrycznych. Produkt ten jest szczególnie polecany do sterowania silnikami elektrycznymi, gdzie konieczne jest przełączanie z układu gwiazdy na trójkąt, aby ograniczyć prąd rozruchowy.

Najważniejsze cechy produktu:
1. Duża wytrzymałość prądowa – łącznik krzywkowy Next jest zaprojektowany do pracy przy prądzie znamionowym 32A, co pozwala na bezpieczne i efektywne sterowanie silnikami o większej mocy.
2. Solidna obudowa – produkt umieszczony jest w trwałej i wytrzymałej obudowie, która zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i wpływem czynników zewnętrznych. Obudowa gwarantuje również bezpieczeństwo użytkowania, chroniąc wewnętrzne elementy przed kurzem i wilgocią.
3. Łatwość montażu i obsługi – łącznik został zaprojektowany z myślą o prostocie instalacji. Ergonomiczne pokrętło umożliwia szybkie i łatwe przełączanie pomiędzy pozycjami gwiazda, trójkąt oraz wyłącz. Dodatkowo, czytelne oznaczenia na panelu przednim ułatwiają obsługę, nawet dla mniej doświadczonych użytkowników.
4. Wszechstronność zastosowania – łącznik krzywkowy gwiazda-trójkąt 32A w obudowie Next może być stosowany w różnych branżach, od przemysłu po budownictwo, wszędzie tam, gdzie konieczne jest kontrolowanie pracy silników elektrycznych.
5. Zabezpieczenia i certyfikaty – produkt posiada wszystkie niezbędne certyfikaty zgodności z normami bezpieczeństwa, co potwierdza jego niezawodność i wysoką jakość wykonania. Wbudowane zabezpieczenia chronią instalację elektryczną przed przeciążeniami i zwarciami, co zapewnia długotrwałe i bezawaryjne działanie.

Łącznik krzywkowy gwiazda-trójkąt 32A w obudowie 2259622 NŁK32-GWTR-OB2 Next to inwestycja w niezawodność i bezpieczeństwo Twojej instalacji elektrycznej. Dzięki niemu, ograniczysz prąd rozruchowy silników elektrycznych, co nie tylko zwiększa żywotność samych silników, ale również zapobiega przeciążeniom w sieci elektrycznej. To szczególnie istotne w miejscach, gdzie pracuje wiele urządzeń o dużym zapotrzebowaniu na energię elektryczną.
Produkt jest również wyjątkowo prosty w obsłudze i montażu, co pozwala na szybkie wdrożenie go w istniejących instalacjach. Ergonomiczne pokrętło i czytelne oznaczenia sprawiają, że każdy użytkownik bez problemu poradzi sobie z jego obsługą.

Łącznik krzywkowy gwiazda-trójkąt 32A w obudowie Next znajduje zastosowanie w różnych sektorach przemysłu, takich jak produkcja, budownictwo czy energetyka. Jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie konieczne jest efektywne i bezpieczne sterowanie silnikami elektrycznymi o dużej mocy. Dzięki swojej wszechstronności, może być stosowany zarówno w nowo budowanych instalacjach, jak i w modernizowanych systemach elektrycznych.

Łącznik krzywkowy gwiazda-trójkąt 32A w obudowie Next to niezawodny, wszechstronny i łatwy w obsłudze produkt, który zapewnia efektywne sterowanie silnikami elektrycznymi. Jego solidna konstrukcja, łatwość montażu i obsługi oraz zgodność z normami bezpieczeństwa sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie do różnych zastosowań przemysłowych i budowlanych. Inwestując w ten produkt, zyskujesz pewność długotrwałego i bezawaryjnego działania swojej instalacji elektrycznej. Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie i przekonania się o jakości oferowanych przez nas produktów.

Karta katalogowa w z wymiarami i parametrami - do pobrania TUTAJ

Dane techniczne

wymiary [mm]
113x113x106 (wymiar bez pokrętła)
napięcie znamionowe [V]
440
stopień szczelności
IP65
prąd znamionowy [A]
32
sposób montażu
natynkowy
liczba biegunów
3
moc znamionowa AC-23A [kW]
15
jednostka
/szt.
program łączeń
GW - TR

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty