Końcówka kablowa rurowa oczkowa miedziana cynowana KOR 70/10 Ergom

7,63 zł Brutto /szt.
1287471

Dostępna ilość: 218
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Końcówka kablowa rurowa oczkowa miedziana cynowana KOR 70/10 Ergom to wysokiej jakości element, który spełnia najwyższe standardy w dziedzinie elektryki. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości oraz precyzyjnej konstrukcji, ta końcówka kablowa zapewnia niezawodność i trwałość w różnorodnych zastosowaniach elektrycznych. Przeznaczona jest do kabli o przekroju 70mm2. Wielkość zacisku w tym modelu to M10.

Końcówka KOR 70/10 Ergom wykonana jest z miedzi cynowanej. Jest zgodna z normą PN-EN 12329. Wykorzystanie miedzi cynowanej jako materiału gwarantuje doskonałą przewodność elektryczną, a jednocześnie chroni przed korozją, co przekłada się na długotrwałą i niezawodną pracę. Zwiększają bezpieczeństwo i trwałość połączenia m.in. przez zmniejszenie zjawiska przegrzewania się żył i izolacji przewodów występującego np. w przypadku lutowania końcówek.

Ergonomiczny kształt i precyzyjne wykonanie zapewniają łatwy montaż oraz pewne połączenie z przewodem, eliminując ryzyko luźnych lub niestabilnych złącz.

Końcówka kablowa rurowa oczkowa miedziana cynowana KOR 25/10 Ergom to pewny wybór dla tych, którzy cenią sobie jakość, niezawodność i bezpieczeństwo w instalacjach elektrycznych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i starannej produkcji, produkt ten sprosta nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

przekrój żyły (mm2)
70
rodzaj materiału
miedź
rodzaj zacisku
M10
rodzaj produktu
końcówki rurowe oczkowe miedziane cynowane
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty