Końcówka kablowa rurowa oczkowa miedziana cynowana KOR 25/10 Ergom

2,39 zł Brutto /szt.
1287411

Dostępna ilość: 211
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Końcówka kablowa rurowa oczkowa miedziana cynowana KOR 25/10 Ergom to wysokiej jakości element, który spełnia najwyższe standardy w dziedzinie elektryki. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości oraz precyzyjnej konstrukcji, ta końcówka kablowa zapewnia niezawodność i trwałość w różnorodnych zastosowaniach elektrycznych.

Dane Techniczne:
- materiał: miedź cynowana
- rodzaj: końcówka kablowa rurowa oczkowa
- model: KOR 25/10 Ergom
- przekrój kabla: 25 mm²
- wymiary oczka: 10 mm

Zgodność z normami: PN-EN 12329

Cechy Produktu

Miedź cynowana: wykorzystanie miedzi cynowanej jako materiału gwarantuje doskonałą przewodność elektryczną, a jednocześnie chroni przed korozją, co przekłada się na długotrwałą i niezawodną pracę. Zwiększają bezpieczeństwo i trwałość połączenia m.in. przez zmniejszenie zjawiska przegrzewania się żył i izolacji przewodów występującego np. w przypadku lutowania końcówek.

Precyzyjne wykonanie: ergonomiczny kształt i precyzyjne wykonanie zapewniają łatwy montaż oraz pewne połączenie z przewodem, eliminując ryzyko luźnych lub niestabilnych złącz.

Wysoka jakość: produkt spełnia normy PN-EN 12329, co świadczy o jego wysokiej jakości oraz zgodności z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Uniwersalne zastosowanie: końcówka KOR 25/10 Ergom sprawdzi się w różnorodnych zastosowaniach, od instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych po profesjonalne zastosowania przemysłowe.

Końcówka kablowa rurowa oczkowa miedziana cynowana KOR 25/10 Ergom to pewny wybór dla tych, którzy cenią sobie jakość, niezawodność i bezpieczeństwo w instalacjach elektrycznych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i starannej produkcji, produkt ten sprosta nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

przekrój żyły (mm2)
25
materiał
miedź cynowana
rodzaj zacisku
M10
rodzaj produktu
końcówki rurowe oczkowe miedziane cynowane
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty